Çakıcı; 15 Temmuz'da Ülkemizi Parçalayacaklardı

15 Temmuz yıl dönümü dolayısıyla ünlü kabadayı Alaattin çakıcı, "15 Temmuz'da ülkemizi parçalayacaklardı"dedi.

Güncel 14.07.2017, 21:09 14.07.2017, 22:23
Çakıcı; 15 Temmuz'da Ülkemizi Parçalayacaklardı

Milliyetçi kimliğiyle ön plana çıkan ve bunu her defasında tekrar eden, yeraltı dünasının ünlü kabadayı 15 Temmuzun yıl dönümü dolayısıyla açıklama yaptı.

"Kamuoyuna ve Aziz Türk milletine saygılılarımla arz ederim" diyerek başladığı mektubunda 15 Temmuz seneyi devriyesi münasebetiyle basına ulaştırdığı mektupla FETÖ'nün Türk milletine ihanetini emperyalist aklın bir oyunu olarak yorumladı ve 15 Temmuz şehitlerineterörle mmücadele eden ve bu uğurda şehit düşenlere rahmet, bu uğurda gazi olanların ize mücadelelerini kutladı.

HAÇLI SEFERLERİ

Okyonus ötesi ve Avrupa Birliği'nin başlatmış olduğu, haçlı zihniyetlerinTürk Devleti ve Türk toprakları üzerinde "Şerefsizce" yapılan15 Temmuz Darbe girişiminin seneyi devriyesine girildiğini belirten Çakıcı: 1050'de başlayan ilk haçlı seferleri vatikan emriyle latinler kendi dinlerine mensup olan bizansı 50 yıl işgal ettiklerini belirtti. Yağmacı, çapulcu takımından o günkü Batılı Devletleri daha iyi organize eden Vatikan"ın 1092'de başlayan, Selçuklularla devam eden savaştan çoğunu kaybettiklerini ifade etti.

Çakıcı; Şövalye babylon ile birlikteki haçlı ordularını Kudüse düşürüp müslüman ve hristiyanları katlederek kudus krallığının kurulmasını ve Doğu Akdeniz'e bağlı bazı kara toprakları üzerinde büyük paralel kurmak kaydı ile müslümanlara büyük zulüm yaptıkları tarih arşivlerinde bellidir. Suriye arabeyliği döneminde selahattin Eyyubi'nin Kudüs'ü feth edip hitistiyanların kalanlarına müsrif giderlerine dokunmadığı yine arşivlerde mevcuttur. İslamın bayraktarlığını yapan, bir Cihan İmparatorluğu olan Osmanlı İslamı üç kıtada daha ileriye taşıdı. Vatikan'ın içini boşaltan illüminati ve tapınak şovelyeleri, Hristiyanlığı tamamen yozlaştırdı. Mondros mütarekesine kadar, osmanli tarih sahnesinin içerisinde bati ve ruslarla yapilan savaşların hepsi haclı ve batı zihniyetinin ittifakıdır." dedi. 

LOZAN BİR TAPUDUR

Alaattin Çakıcı; "Milletiyle et Tırnak olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, Aziz milletimiz Haçlı zihniyeti ve batı emperyalizmini Anadolu'da hüsrana uğratarak Cumhuriyetimizin istikalalini hür dünya dedikleri dünyada yerini aldığı, Lozan ile tescil etmiştir. Lozan, Cumhuriyetimiz için bir tapudur. On yıl Osmanlı coğrafyasının her bölgesinde savaşan, mücadele eden, maliyesi dibe vuran, batının karşısında kazandığı ulusal savaşımız Lozan büyük bir muaffakiyettir. Vahşi batının dayatmasıyla Misak-ı millinin içinde olan Halep, Musul, Kerkük, Türk yurtları Lozan'ın kaybıdır.

Çakıcı basın açıklamasını şöyle devam ettirdi:

Ortadoğu, İngiliz ve Fransız sömürgesi altında kalarak masonların dünyada iyi organize olması neticesinde İngilizler'in Fransızlar'ın, ABD nin de baskısıyla filistin'de İsrail devletinin temellerini atıldı. Ortadoğu'ya yerleşip, fitne ve veba gibi mikrop üreten İsrail'in temellerini atan emperyalist zihniyet. Sembolik kurallar koymak kaydıyla Ortadoğu'da kendine bağlı batılı sömürgeciler küçük devletler oluşturarak kırılgan fay hatları oluşturmak kaydıyla İslam'ın bahçesinden gıdalanan, müslümanları şii-Sünni diye ayırarak düşmanlık yaratan, birbirine kırdıran, batılı küresel bu üst akıldır.

40 YILDA DÜNYA İMAMI

Sovyetler'in dağılma sürecinden sonra medeniyetler çatışması adı altında sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket eden, islamı kendilerine düşman seçmek kaydıyla kuzey Afrika da Fas'ta başlayıp Afganistan'a kadar 22 islam ülkesinin haritalarında değişiklik yapıp küçük devletlere bölerek, barış ve sevgi dini olan islamı kötü göstererek islam dünyasında batı kaynaklı terör örgütleri kurdurmak kaydıyla, başına da islam cümlesini eklettirerek islam coğrafyasını birbirine kırdırtmıştır. Bu zihniyetin, en büyük ideali islam dünyasının en güçlü, 2500 yıllık devlet deneyimi olan Türkiye'nin üzerinde sosyolojik çalışmalar yaparak Gülen'i 40 yıl içerisinde batı ve Vatikan kaynaklı dünya imamı ilan ettiler. Fethullah Gülen denen, dili Allah kelamı eden, beyni Vatikan'ın içindeki illüminati tarikatının ve küresel güçlerin denetiminde olan bu iblis, 40 yıldır ve son 10 yılda Türkiye'nin tüm yasal kadrolarının içerisine bir veba gibi sızmıştır. 

Birleşik Devletler ve Vatikan, dünya siyonizm teşkilatlarıyla ortak hareket etmiştir. 15 Temmuz'da ülkemizi parçalayacaklardı. Kobani üzerinden pkk-pyd ve batılı askeri uzmanlar da o gece hazırlık içerisindeydiler. 

HAÇLILARA KÖPEKLİK YAPMAK...

Teknoloji, şu günlerde insan beyninin anlayamacağı düzeyde bulunmaktadır. 15 temmuz gecesi, Aziz vatanımız üzerinde en büyük Haçlı seferi uyguladılar. Elbiselerin en şereflisini giymiş, Brüksel ve NATO'nun emrine girmiş, fetönün köpekleri yine elbiselerin en şereflisini giymiş fetöcü polisler, pkk-pyd tüm Avrupa birliği, kendisine mesih gibi taptıkları bu gavur imamı olan Fethullah Gülen ile birleşik devletlerin emriyle hucum etmişlerdir. Öz vatanlarında Haçlılara köpeklik yapmak kaydıyla ülkemizi kan gölüne çevirmek istemişlerdir. Aziz milletimizin vatansever subaylarımızın, devletine bağlı polislerimizin bu haince saldırıyı ortaklaşa olarak durdurmuşlar ve dünyada bir ilki gerçekleştirmişlerdir. İnsan beyni bazı şeyleri çabuk unutur. 

Yarın seneyi devriyesine gireceğimiz 15 Temmuz'un 29 ekim 1923 gibi bir milat olduğunu unutmayın.

DEVMETİN YANINDA OLMAK VATANSEVERLİĞİN BİR GÖSTERGESİDİR

Topraklarımızda ve Ortadoğu'da hala batının, küresel üst aklın, Vatikan'ın Haçlı seferlerinin devam ettiğini bu aziz millet aklından çıkarmamalıdır. Hangi siyasi görüşten olursa olsun - fetö ve hdp hariç- Türkiye'de Alevi'si, sünnisi, Kürt'ü lazı Çerkez'i, Türkmen'i Avşar'ı çepnisi, Arnavut'u boşnağı... aralarında ufak tefek ayrılıklar olsa bile doğru olan millet olarak devletin yanında olmak vatanseverliğin bir göstergesidir. 

Siyasi idareyi ister sevsinler ister sevmesinler, eğer aziz vatanımızı ve devletimizi seviyorlar ise kibri bir tarafa bırakmalıdır. Türkiye cumhuriyeti devletinin vatandaşları Onur ve Şerefi kadar devletine sahip çıkmak, bu zaruri süreçte devletinin yanında olmak Şereflerin en yücesidir.

AZİZ TÜRK MİLLETİ!

Aziz Türk milletine ve Türkiye cumhuriyetine gönülden bağlı tüm Türk vatandaşlarına saygılarımla arz ederim.

Not: devletimizi yönetenler ve Aziz Türk milleti!  Su uyur küresel şeytanlar uyumaz. İnsan şeklindeki küresel aklı unutursanız daha çok 15 Temmuz'lar yaşarız.

Not: 15 temmuzdaki şehitlerimize, vatan sathında terörle mücadele eden yurt içi ve sınır ötesinde tüm şehitlerimize Rabbimden rahmet diler, gazilerimize'de kalbi kutlarım.

Selam olsun Allah yolunda Vatan için Şehitlik ve Gaziliğe talip olanlara.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
adem 4 yıl önce
mafya bozuntusu kadın katilini neden konuşturuyorsunuz...çakıcı denen sapığın söyledikleri çokmu önemli...insan müsvettesi