Çakıcı; Devletin Yanında Yer Almak Ülkücü Olmanın Temel Taşıdır

Cecaevinde yatmakta olan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı; "Sayın Devlet Bahçeli’yi severler yada sevmezler kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Aynı pınardan doğan su kollara ayrılsa bile devlet söz konusu olunca  o kollar devlet adına su akar yatağını bulur misali devletin yanında yer almak ülkücü olmanın temel taşıdır." dedi.

Güncel 05.12.2017, 10:48 05.12.2017, 12:50
Çakıcı;  Devletin Yanında Yer Almak Ülkücü Olmanın Temel Taşıdır

Cecaevinde yatmakta olan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı; "Bu nasıl milliyetçilik nerede vatanseverlik , nerede nizamı alem Sayın Devlet Bahçeli’yi severler yada sevmezler kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Aynı pınardan doğan su kollara ayrılsa bile devlet söz konusu olunca o kollar devlet adına su akar yatağını bulur misali devletin yanında yer almak ülkücü olmanın temel taşıdır." ifadelerini kullandı.

Ünlü kabadayı Çakıcı, basın açıklaması şeklinde gönderdiği mektubunda Türkiye'nin gündemi haline gelen meselelerle ilgili sert ifadelerde bulundu.

Alaattin Çakıcı'nın basın açıklaması şöyle:

"Be Utanmaz Adam!"

94 yıldır eski Osmanlı coğrafyasında ülkemizin üzerinde yapılmak istenen by-pass ı tamamlayamayan Siyonizm’in denetiminde olan ABD, İngiltere, Fransa Almanya , kötülüğün merkezi olan Vatikan güdümlü bu haçlı zihniyet din ve vicdan özgürlüğünden bahsederler. Neden se batıl dinlerle bir kardeş gibi dünyada birlikte hareket etmektedirler. Emevi, Abbasi, Selçuklu Osmanlı döneminde ve Cumhuriyetimizin kurulduğu günden bugüne kadar ülkemizin Müslümanlarını dünya Müslümanlarını tarih süreci içinde papalık ve içini boşaltan illüminati Dünya Siyonist liderleri İslam’ı tarih süreci içerisinde ve günümüzde düşman seçtiği kötülüğün merkezi dini açıdan Vatikan ve ekonomik silahlı güce sahip olan Washington DC dir. Ülkemiz ateşle imtihan edilirken haçlı zihniyeti uşaklığını yapan onurlu bir partinin parti başkanı Kemalist’im deyip kitleleri kandırdığı gibi bu onurlu partinin içerisinde ki daha evvel de basın da açıkladığım sözleri yine kendisine hatırlatmak isterim. Vatansever Atatürkçülerin bir bölümünü tasfiye ettim. Be utanmaz adam partide ki gerçek Atatürkçülerin üzerinden elini çek batıya uşaklık yapan şarlatan.

Gerçek Kemalist vatansever Cumhuriyet Savcıları senin gibi ne şarlatandır, ne de Batı nın uşağı

Bilir misin Osmanlıyı parçalayan batılı emperyalistlere milletiylen birlikte ateşten gömleği giyerek Osmanlı’nın külleri üzerinden yeniden oluşan Cumhuriyetimizin ve devletimizin temellerini atarken şu anda şarlatanlığını yaptığın ülkelerin devletlerini Anadolu da boğduğunu biliyor musun.? Konferanslarında, Televizyon açık oturumlarında , basını her gördüğün yerde bu milletin savcısıyım diyorsun. Gerçek Kemalist vatansever Cumhuriyet Savcıları senin gibi ne şarlatandır, ne de Batı nın uşağı. 10 güne yakındır üst aklın emriyle günlerdir toplumda insanların aklını karıştırmaya çalışmaktasın. Dünyanın her yerinde ki iktidar , muhalefet kendi ülkelerinin bekası söz konusu olduğu zaman senin gibi ihanet içerisinde olmazlar, seçimlerde hesaplaşırlar. Son günler deki akılı karıştırman 15 Temmuz da Allah’ın ve dinimizin düşmanı olan Pensilvanya da ki o Amerikan itinden ne vardır.

Elinde göstermiş olduğun belgeleri seçim zamanı bunları rüzgar uzaya mı uçurmuştu? Uzayda söz sahibi olan ABD tarafından mı sana yollandı. 15 Temmuz da Pensilvanya da ki itin başarısız olunca onun itleriyle birlikte hareket edip, ülkede kavram kargaşası çıkarıp devletimizi daha zora sokmaya çalıştığını zannediyorsan daha evvel 15 Temmuz da ABD ve yerli işbirlikçilerini bu millet hüsrana uğratıp batılı ve üst akıl ABD ye şok yaşattığını unuttun mu?

"FETÖ başarısız olsa bile unutmayın..."

15 Temmuz’ un akabinde İstanbul da (5 ), beş milyon insanın huzurunda seni adam yerine koyup birlik ve beraberlik için sana bir şans verdiler. Milli mutabakat altında bu şansı çok kısa zamanda delerek ,ilk Antep konuşman da fitne olduğunu göstererek ABD ye , Avrupa Birliği’ne ,Siyonist üst akıl a FETÖ başarısız olsa bile unutmayın batılı güçlere ben ihanete hazırım, yeter ki siz beni destekleyin 15 Temmuz dan sonra ki süreç içerisinde her türlü fitneliğe başvurdun. Bir insan Anneyi, Babayı ve akrabayı seçme şansına sahip değildir. Aynı akraba içerinde çok iyi insanlar da çıkar ve Kriminal suça meyilli insanlar da olabilir.

Bir ülke içerisinde bir bankadan bir başka bankaya ticari amaçla para transferi olabilir. Sen devletin mali kontrolü müsün, belgeler doğru olsa 10 gündür televizyonda ve basında toplumda bozgunculuk ve fitne çıkaracağına elinde ki belgeleri Cumhuriyet Savcılığı’na vermen gerekirken , tabi o belgeler de yasa dışı bir işlem varsa ortalığı ayağa kaldırmak değil Cumhuriyetin başı olan Cumhurbaşkanı’nı onursuzca suçlamazdın. Bu belgeleri devletin kurumlarına teslim edip, devletin namuslu savcıları gereğini yaparlardı.

Yahu sen kimsin?

Batılı efendilerin sana dokunulmazlık zırhımı giydirdiler. Biliyor musun dünya da hiç kimse ölümsüz değildir. Sen kendini dokunulmaz mı zannediyorsun.Vatan haini değilsen, psikiyatri ye git uzun bir süre bir klinikte kendini tedavi ettir. Ama sende psikolojik bir sorun yok. Bir insan yedisinde ne ise yetmişin de de odur. Fitnelik ve vatana ihanet ruhunla özleşmiş.

Bu ülkede yalnız hata yapan sen değilsin , Zarrab konusunda İzmir de zavaf ın biri ABD yasalarını tanımıyorum diyerek Zarrab la ilgili Ankara’yı işaret etmektedir. O da Manisa Milletvekili görünüşte özü sözü bir gözüken sayın Bülent Arınç gibi iktidara muhalif konuşmaktadır. HDP nin dışında ki büyük millet meclisinde ki tüm milletvekilleri 15 Temmuz da ki ihaneti unutursalar , ülkemizin üzerin de ki by-pass ı tamamlayamayan üst aklın ekmeğine yağ sürmekten başka bir şey değildir bu tip söylemler. Televizyonda izliyorum yeni kurulan bir parti teşkilatlanmaya gitmeleri gerekirken bu şarlatan Kemal gibi, beka söz konusu iken terörü biz durdururuz, ekonomiyi biz düzlüğü çıkarırız şarlatan Kemal in bunlarda kaset konusunu gündeme getirdiler.

Bu nasıl milliyetçilik nerede vatanseverlik , nerede nizamı alem Sayın Devlet Bahçeli’yi severler yada sevmezler kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. Aynı pınardan doğan su kollara ayrılsa bile devlet söz konusu olunca o kollar devlet adına su akar yatağını bulur misali devletin yanında yer almak ülkücü olmanın temel taşıdır.

Lütfen hırs ve iktidar için bu zorlu süreçte söylemleriniz milletimizi üzmesin, Aziz Milletimize Devletine gönül vermiş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına saygılarımla arz ederim.


NOT: İktidarın yalakası değilim bu zorlu süreçte doğruları söylemek kim bana düşman olacaksa olsun hiç önemli değildir. Teslimiyetim Allah a biatım kişiye asla değildir. Sadakatim Devletimedir. Aziz Milletimizi , Devletimize bağlı her etnik mozaiğe saygılarımla arz ederim

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)