Çakıcı, İsrail'in Gizli Projelerini Açıkladı...

Bolu F tipi cezaevinde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, İsrail'in gizli projelerini anlattı. İsrail'in Dünyayı nasıl etkilediği konusunda açıklama yapan Çakıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güncel 23.05.2017, 21:35 23.05.2017, 23:49
Çakıcı, İsrail'in Gizli Projelerini Açıkladı...

Bolu F tipi cezaevinde kalan Alaattin Çakıcı, İsrail'in gizli projeleri ve dünyayı nasıl etkilediği konusunda açıklama yaptı. Çakıcı, Devleti yöneten siyasi otoriteye, ekibine ve 80 milyona seslendiğini belirterek; Ortadoğu’da 200-250 bin kişilik düzenli ordu hazırlayan, İslamın ve insanlığın düşmanı olan emperyalist üst akıla karşı duyarlı olunmasını istedi.

Cezaevilerinde yılardır yatmakta olan ve yer altı dünyasını ve teşkilatlarını çok iyi bilen Alaattin Çakıcı, İsrail'in ortadoğu'da oynadığı oyunlara dikkat çekti. Türkiye'yi arkadan hançerleyen PKK ve YPG gibi örgütleri İsrail'in kullandığını ve kullanacağının altını çizdi.

KÜRESEL ÜST AKIL

1 asırdan beri Ortadoğu üzerinde oyunlar oynandığını ifade eden Çakıcı, Kuzey Afrika bu coğrafyadaki dini İslam olan Arap Devletlerin ve Türkiye üzerinde yaptıkları ve yapmak istedikleri sosyolojik savaşın sonuna geldiğini zannettiklerini belirtti. Sömürgeci küresel üst aklın, NATO’ya girişimizden, Sovyetlerin dağılma sürecine kadar İslam dünyasını Sovyetlere karşı kullandığını ifade ederek; Batı ve Atlantik ötesi dünyayı dizayn eden Türkiye'nin sözde stratejik ortağı ve NATO’nın patronu olan ABD'nin 10 bin km. ileriden ülkelerin güvenliği adı altında Ortadoğu ve İslam dünyasını kaosa sürüklediğini kaydetti.

KUTSAL İBRANİ TOPRAKLARI

Çakıcı; Bu sömürgeci üst aklın, bazı ülkeleri işgal edip bölüp parçaladığını, en büyük ideali dünyayı kendi çıkarları doğrultusunda dizayn etmek, İsrail’in güvenliğini teminat altına almak için Fırat ve Dicle’den Mısır’a kadar yapay Kutsal İbrani toprakları adı altında bir ülke kurmak olduğunu iddia ederek, 2. Hedefi nin İsrail’in güvenliği kökeni Kürt olan gri bir İsrail devleti oluşturmak olduğunu 3. büyük ideali ise, Arap dünyasıyla Türkiye’nin tüm bağını koparmak olduğunu belirtti. Çakıcı ayrıca; "Ortadoğu’daki petrol ve doğalgaz rezervlerini sömürmek, enerji hattını Kuzeydoğu Irak’ta kurdurulmak istenen gri Kürt Devleti’nin Akdeniz’den bağlantısını sağlayıp enerji hattını da kendine bağlı gri İsrail'de oluşacak yapay Kürt devletine yaptırmaktır. "dedi.

GAYE TÜRKİYE'Yİ BÖLMEKTİR

Batı’nın ve okyanus ötesi üst akıl bu hedefine ulaştıktan sonra sırada İran olacak. Fakat gözüken şu ki, İran’dan evvel ABD’ye ve batının oluşturmak istediği peşmergeyi, Talabani peşmergelerini, Suriye’deki YPG’yi bir çatı altına toplayıp 200-250 bin kişilik düzenli bir ordu oluşturmak ve her türlü en gelişmiş silahlarla donatıp hava savunmacı füzelerini de verip amaçları Türkiye’yi bölmek olduğunu söyledi.

Çakıcı, düşüncelerini şöyle aktarmaya devam etti:

Aziz Türk Milleti’nin beyefendileri, hanımefendileri ve tüm gençler;

ÜLKEMİZ İÇİN BİRLİK VE BERABERLİKTEN BAŞKA YOL YOKTUR

Hayata geçirecekleri bu senaryoyu uygulayan ve uygulamak isteyenlere karşı ülkesini seven herkes bir olmalıdır. Devletin bekasına gönül vermiş olanlar, ulusalcılar, muhafazakarlar, milliyetçiler, laikler (fanatik dinci olmayan) dini cemaatler dahil devletin yanında yer almalıdır. Ülkemizin bekası için birlikte hareket etmeleri istiklalimizin yegane teminatıdır. Devletin tüm kurumlarında çalışanlar dahil, hangi etnik mezhep ve grupta olursa olsunlar, bu süreçte partizanlık yaparlarsa, ötekileştirirse devletin bekası ve istiklalimiz tehlikeye düşer.

Yukarıda bahsettiğim 200-250 bin kişilik düzenli ordu kurmak ve ülkemiz üzerinde bay-pas yapıp bölmek isteyen küresel üst akıla karşı uyanık olmalıyız. Aziz Türk Milleti ve Devleti yöneten siyasi otorite, birlikte hareket etmelidir. Önyargıları bir kenara bırakmalıyız. Hilal ve Yıldız’ın altında, birlikte hareket etmeliyiz. nefsi için, gücü için ve yahut güç sahibi olmak için birbirlerini ötekileştirip devletin birliğini dışlayanlar vatan haini olduklarını bilmelidir.

UYANIK OLALIM

Biatım Yüceler yücesi Cenab-ı Rab’bimedir. Teslimiyetim Devletimedir. Kimseye yalakalık yapmam. Doğru bildiğimi, doğru olanı sonucu ne olursa olsun söylemektir. Aksi bir tutum Alaattin Çakıcı için şerefsizliktir.

Devleti yöneten siyasi otorite ve ekibine, 80 milyon her etnik gruba sesleniyorum;

Ortadoğu’da 200-250 bin kişilik düzenli ordu hazırlayan, İslamın ve insanlığın düşmanı olan emperyalist üst akıla karşı lütfen daha duyarlı olunuz.

Saygılarımla Aziz Türk Milletine arz ederim.

Yorumlar (0)