Alexa


Çakıcı Reis Klibi...

Kırıkkale Keskin T Tipi Kapalı Cezaevinde Yatan ve Rahatsızlığı Nedeni İle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören Alaattin Çakıcı adına Çakıcı Reis Klibi...

Güncel 24.06.2018, 01:01 24.06.2018, 01:41

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Kader Mahkumlarına af sözleriyle, "Alaattin Çakıcı ve Kürşat Yılmaz, benim ülküdaşlarımdır." çıkışının ardından, Alaattin Çakıcı ve Kürşat Yılmazdan teşekkür açıklaması gelmişti. 

Kırıkkale Keskin T Tipi Kapalı Cezaevi nüfusuna kayıtlı,  Rahatsızlığı Nedeni İle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Tedavi Gören Alaattin Çakıcı art ardına yaptığı açıklamalarla da basında uzun zaman yer bulmuştu. Ülkücü kimliğiyle tanınan Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, Türk milliyetçiliğini her fırsatta dile getirerek te vatanperverlerin, milliyetçilerin taktirini topluyor. Türk milleti için bir çok görevlerde bulunduğu belirtilen Çakıcı'nın gizemli hayatı vatandaşlarda da merak uyandırdı.

Çakıcı Reis Klibi...

Meşhur kabadayı Alaattin Çakıcı'nın sosyal medyada her geçen gün sevenleri artıyor. Son zamanlarda mahkum ve yakınlarına verdiği mesajla da dikkatleri üzerine çeken Çakıcı adına hem türkü yapıldı hem klip...  Çakıcı'nın Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan tarafından projelendirilen Çakıcı Reis türküsü ve Klibin beste ve müziğini Ünlü sanatçı Enver YILMAZ, seslendirmesini Sinan İşler yaptı. Ayrıca, Bağlama Ali Küçük, Mey ve Ritim Mehmet Çam, Aranjör, Selim İşler, yönetmen ise Gazeteci Ferhat Aydoğan'ın emek vererek ortaya koydukları klip ses getirmeye başladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P