Alexa

Çakıcı’dan Çarpıcı Açıklama!

Alaattin Çakıcı, yeni mektubunda çarpıcı açıklamalara yer verdi: Kendilerine şu anda yakın olan devletin bekası için iktidara destek veren Devlet Bahçeli’ye kullandığım bazı sözlerden dolayı onun adına mı topluca rahatsız oldular?”

Çakıcı’dan Çarpıcı Açıklama!

Alaattin Çakıcı, her mektubunda çarpıcı ifadeler kullanarak dikketleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Alaattin Çakıcı, hastalığıyla ilgili kamuoyuna yazılı açıklamada bulundu.

Hastalığından dolayı adil ve adaletli olmayan makamı ve mevkisi ne olursa olsun boyun eğmeyeceğini ve yalakalık yapmayacağını belirtti. Gönderdiği mektubunda öyle diyor: “Cumhurbaşkanımıza yazdığım mektuptan dolayı kurduğum cümlelerin içerisinden cımbızla çekerek aldığı bazı sözlerden Cumhurbaşkanımız mı rahatsız oldu? Başbakan mı? Adalet Bakanı mı? Yoksa Adalet Bakanı adına bürokratlar mı? Kendilerine şu anda yakın olan devletin bekası için iktidara destek veren Devlet Bahçeli’ye kullandığım bazı sözlerden dolayı onun adına mı topluca rahatsız oldular?”

Hastalığından dolayı hiç kimseden af dilemediğini ve dilemeyeceğini belirten Alaattin Çakıcı: “Hastalıklarımla ilgili birilerine söylediğim sözlerden dolayı mevkisi makamı ne olursa olsun hiçbir beklentim olamaz. “Kendi ruhsal dünyamda kendi ateşimle yanar, kimseye biat etmem. Rabbim ne kadar ömür vermişse o kadar yaşarım. Seyyid soyundan gelen Halep’te boynu vurularak derisi yüzülen Nesimi gibi derimi de yüzseler doğru bildiğim çizgiden sonucu ne olursa olsun kimseye biat etmem. Teslimiyetim Allaha, sadakatim devletimedir. Topraktan geldik toprağa döneceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 13:35
YORUM EKLE

banner325