Ceza İnfaz Kurumları 10. Yıllık Değerlendirme Toplantıları Sona Erdi

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Ceza İnfaz Kurumları 10. Yıllık Değerlendirme Toplantısı sona erdi.

Güncel 19.10.2021, 17:24 19.10.2021, 17:41
Ceza İnfaz Kurumları 10. Yıllık Değerlendirme Toplantıları Sona Erdi

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ceza İnfaz Kurumları 10. Yıllık Değerlendirme Toplantısında asayiş, sağlık, ıslah, iyileştirme, personel, personel eğitimi ve bütçe konuları masaya yatırıldı.

Toplantının kapanışında ceza infaz kurumları 1. müdürlerine hitaben konuşma yapan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yunus Alkaç, kurum müdürlerinin son derece hassas bir görev yaptığını dile getirdi. Alkaç konuşmasında, “Genel Müdürlüğümüzü taşrada temsil eden kurumlarımızın yöneticileri olarak sizlerden beklentim, çalışmalarınızda en üst düzeyde disiplin sağlamanız, kurumsal ve mesleki imajımızı üst seviyelere çıkarmak için liderliğini yaptığınız ekibiniz ile güçlü bir iletişim bağı kurmanızdır.” ifadelerini kullandı.


Ceza İnfaz Kurumları 10. Yıllık Değerlendirme Toplantısı 3 Gün Sürdü

Ceza infaz kurumlarında görev yapan 302 kurum 1. müdürünün katıldığı toplantı 3 gün sürdü. Toplantının son gününde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcıları Mehmet Yılmaz, Serdar Sezer, Banu Demirci Altay ve Burak Ceyhan, Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali Demirtaş, Sincan 1 Nolu L Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Ali Şeref Kül de sunum yaptı. Toplantıda bu yıl faaliyetlerine son verilen İzmir Buca Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna özel hazırlanan sinevizyon gösterimi yapıldı ve kurumun son müdürü olan Murat Gündüz’e Kontrolörler Kurulu Başkanı Yusuf Kenan Çağlar tarafından anı madalyası takdim edildi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)