Alexa

CNR Food İstanbul Resmi Açılış Töreni

Dünya gıda sektörünün yakından takip ettiği CNR Food İstanbul, 4-7 Eylül tarihlerinde CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde CNR Ambalaj İstanbul – Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj Özel Bölümü ile eş zamanlı olarak kapılarını açacak.

CNR Food İstanbul Resmi Açılış Töreni

CNR Food İstanbul, 4-7 Eylül tarihlerinde CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde CNR Ambalaj İstanbul – Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj Özel Bölümü ile eş zamanlı olarak kapılarını açıyor.

İstanbul Fuarcılık’ın düzenlediği; Ticaret Bakanlığı, İstanbul İhracatçı Birlikleri (İBB), Türkiye Gıda ve İçecek Federasyonu ile KOSGEB tarafından da desteklenen CNR Food İstanbul, bu yıl 80.000 metrekare alanda 90 ülkeden 50.000 profesyonel alıcıyı, 18 ülkeden 109’u yabancı 2.000’den fazla marka ile buluşturacak.

Bu yıl Hindistan ve Çek Cumhuriyeti’nin milli katılımıyla daha da güçlü hale gelen CNR Food İstanbul’un resmi açılışı 04.Eylül.2019 Çarşamba günü saat 16:00’da CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde Çek Cumhuriyeti Başbakanı Andrej Babis ve Çek Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanı Karel Havlícek’in katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 16:44
YORUM EKLE