ÇOK ŞIK TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ

Zarif kombinler bayanların tarzlarına uyum sağlayan en ideal seçeneklerdir.

Güncel 25.06.2016, 11:35 26.07.2020, 14:26
ÇOK ŞIK TOPUKLU AYAKKABI MODELLERİ

Zarif kombinler bayanların tarzlarına uyum sağlayan en ideal seçeneklerdir. Ayakkabı seçimlerinde de bu böyle olmaktadır. Farklı modellerde topuklu ayakkabı tasarımları bulunmakta ve kullanım alanlarına göre özel tercihler yapabilmek mümkün olmaktadır. Steletto ayakkabılar sivri topukları ve  özel tasarımları ile bayanların tarzında feminen bir hava estirmektedir. Güçlü kadınalrın şık tercihleri olarak bilinen incecik sivri topuklar şık davetlerde tercih edildiği gibi ofis kullanımlarında da tercih edilebilmektedir.

Topuk boyu kullanım durumuna göre değişecektir. Daha kısa ya da uzun sivri topuklar tarzınıza ve kullanım alanlarınıza göre seçilebilir. Pudra tonlarındaki renkler bu yılın şık hanımlarının en trend seçimleri arasında yer alırken, her dönemin en çok tercih edilen renkleri siyah modeller olmaktadır. Topuk kısmı daha küçük ve sivri burunlarının en uç kısmında altın renkli metal detaylarda şık sunumlar oluşturmaktadır. Topuk modellerinde daha kalın toğuklarda tercih edilebilir. Yazlık modeller olarak sandalet tarzı modellerin incecik topuklarla şıklık aynı zamanda rahatlık sunması da sağlanabiliyor. Özellikle topuklu ayakkabı tasarımlarında bilekten tutturulan detaylar şık bir gece elbisesi ile çok mükemmel kombinler oluşturmaktadır.

Renk olarak bordo modellerde bu yılın tarz tasarımları arasında yer alıyor. Gri ve bordo tonlarla desenlendirilmiş modeller şık seçimler olacaktır.

Yorumlar (0)