Cübbeli Ahmet Hoca, Görmez'i Yerden Yere Vurdu

Cübbeli Ahmet Hoca emekli edilen eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e sosyal medyadan öyle bir yüklendi ki...

Güncel 02.08.2017, 11:33 02.08.2017, 11:42
Cübbeli Ahmet Hoca, Görmez'i Yerden Yere Vurdu

Mehmet Görmez, görevini Ekrem Keleş'e devretti. hemen ardından 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, sosyal medya daki Twitter hesabı üzerinden emekli edilen eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'i sert dille eleştirdi.

Cübbeli Ahmet Hoca; “Diyanet'e bundan tehlikelisi gelmemiştir diye düşünüyorum. Rabbim, vatana millete bağlı ve Ehli Sünnete sadık hayırlı bir reis nasib eylesin" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca; Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in FETÖ elebaşı Gülen’e gönderdiği mektuba da sert tepki göstermişti.

15 TEMMUZ OLSAYDI DİN KALMAYACAKTI

Cübbeli Hoca şunları söyledi: Eğer 15 Temmuz olsaydı din kalmayacaktı, kilise, havra, cami iç içe olacaktı. Bunların diyalog projeleri bu...

Diyanet’i de bunlara âlet ettiler. Hiç kimse dine bu FETÖ’nün verdiği zararı veremezdi, vermedi de zaten. Bu ülkede her şey oluyor da, Mevlid neden aslına, yani 27 sene evvele dönemiyor? 27 sene nasıl bir kök salmış ki nisanda sabit kalacak deniliyor. Neredeyse mevlide de ‘yok’ diyecekler. Buna hükümetin asla taviz vermemesi gerek. Dinihaberler sitesinde İmam-ı Rabbani hazretlerine çatacak kadar seviyesizleştiler. Halen resmî görevli bir imamın üzerine bu site. Biz İmam-ı Rabbani Hazretleri’nin evladı olmaktan ancak gurur duyarız" diye konuştu.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu