Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Deprem Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da meydana gelen 8,4'lük depremin ardından yaptığı açıklamada, "Elazığ’da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır."dedi.

Güncel 25.01.2020, 00:34 25.01.2020, 00:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Deprem Açıklaması

Elazığ'da meydana gelen deprem ile ilgili  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşların can güvenliğinin sağlanması için ilgili, "Elazığ'da meydana gelen ve pek çok ilimizde hissedilen depremin en az kayıpla atlatılması ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için ilgili kurumlarımız gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Çevre ve Şehircilik, İçişleri ve Sağlık Bakanlarımızı bölgeye gönderdik." dedi.

Erdoğan, sosyal medyadan deprem ile ilgili yaptığı açıklamasını şöyle sürdürdü: "Türkiye Cumhurbaşkanı olarak, çalışmaları yakından takip etiğimizin bilinmesini istiyorum. Başta AFAD ve Kızılay olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla Milletimizin yanındayız. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum." 

.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)