DKY İnşaat Gayrimenkul Konut Projeleri

Güncel 20.09.2022, 14:41
DKY İnşaat Gayrimenkul Konut Projeleri

Gayrimenkul sektörü son 10 yıldır Türkiye ekonomisine büyüme anlamında olumlu katkılar sağlamıştır. Özellikle Türkiye'de büyükşehirlerin yeniden yapılanması, kentsel dönüşümün öneminin anlaşılması ile sektör, dünya çapında da adından söz ettirecek derecede büyüme kat etti. 1961 yılında temelleri atılan DKY İnşaat da sektörün öncü firmalarının başında geliyor.

DKY İnşaat gayrimenkul sektöründe yüksek kalitede, benzersiz mimari projeler geliştiren bir firma olarak ön plana çıkıyor. 60 yıllık tecrübesi, dinamik, kaliteli ve yenilikçi yapısı ile gayrimenkul sektörüne konut ve ticari alanlar kazandıran DKY İnşaat, bugüne kadar 17 binin üzerinde konut ve işyeri tamamlanarak sahiplerine teslim etmiştir.

DKY İnşaat'ın gayrimenkul konut projeleri ise DKY Lokum Manzara, DKY Dragos, DKY Business Tuzla, DKY Yeni Sahra, DKY Cadde Erenköy86, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Göztepe 05, DKY Kartal, DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal ve DKY On Kağıthane'nin yanı sıra gelecek projeleri arasında ise DKY TEM Avrupa projesi yer almaktadır.

Firmanın DKY Dragos, DKY Business Tuzla, DKY Yeni Sahra, DKY Cadde Erenköy86, DKY Cadde Suadiye 12, DKY Cadde Göztepe 05 adlı projelerinde satışlar tamamlanırken, satıştaki projeleri ise DKY Business Kartal, DKY Sahil Kartal ve DKY On Kağıthane projeleridir.

DKY Businnes projesi ticari alanlar, iş odaklı tasarım daireler, iş yeri ve konseptleri, her işe uygun prestijli seçenekler, kolay ulaşım sunan merkezi lokasyonlarda, sportif olanaklar ve teknoloji altyapı ile dikkat çeken projelerdir.

DKY İnşaat imzasıyla Kartal'da yükselen DKY Business Sahil projesi 5 bin metrekarelik alanda 100 - 300 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinin yer aldığı 138 daireden oluşuyor. Kartal'daki kentsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde hayata geçirilen projeden 'Türkiye İçin Kazanç Vakti' kampanyası dahilinde yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinat ile bankasız, kefilsiz, 120 ay vade, 0,98 faiz oranıyla konut satın almak da mümkün.

DKY İnşaat'ın diğer bir gayrimenkul konut projelerinden biri de İstanbul Avrupa Yakası kentsel dönüşümün merkezi Kağıthane'de yükselen DKY ON Kağıthane projesidir. Firmanın imza projelerinden olan ve 'ON yeni nesil yaşam platformu' mottosuyla yükselen proje, kendi alanında uzman DKY İnşaat bünyesindeki mimar mühendisleri ile birlikte tasarlanan dikkat çeken bir proje.

Lokasyonuyla dikkat çeken DKY ON Kağıthane projesi, Kağıthane'yi ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Kemerburgaz Caddesi üzerinde ve  bu stratejik konumu sayesinde hem otoyollara birkaç dakika hem de Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattının bağlandığı Nurtepe-Kağıthane Metro İstasyonu'na yürüme mesafesinde konumlanıyor. Bir konut projesinin ötesinde günümüz projelerinin olmazsa olmazı bir yaşam platformu olarak tasarlanan DKY ON Kağıthane projesinde toplamda 205 adet konut ve ofis birimi bulunuyor. Bunların yanı sıra projede ayrıca sosyal alanlara ve peyzaja yüzde 60, ofis ve ticari hacimlere ise yüzde 29 oranında alan ayrılmış durumda.

Yorumlar (0)