Alexa


Edirne Ülkü Ocağı Terörü lanetledi

Edirne Ülkü Ocakları İstanbul ve Kayseri'deki hain terör saldırılarına tepki gösterdi.”Teröre Lanet Yürüyüşü” düzenleyen Ülkücüler vatandaşlar tarafından desteklendi.

Güncel 17.12.2016, 23:58 18.12.2016, 00:15
Edirne Ülkü Ocağı Terörü lanetledi

Edirne Ülkü Ocakları ”Teröre Lanet Yürüyüşü” düzenledi.Ülkücülerin tepki yürüyüşüne Vatandaşta katılım sağladı.

Teröre tepki yürüşünde  konuşma yapan Edirne Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı Taner Albayrak; yakalanan vatan hainlerinin yağlı urganda sallandırılmalarını isteyerek konuşmasını şöyle sürdürdü:

”Onlara yüce Allah Kur-an’ı Kerim’inde şöyle sesleniyor: Ey kafirler yenileceksiniz ve cehenneme sürükleneceksiniz! Allah, bilhassa bebek katili bu teröristleri destekleyen şer odaklarına karşı onları mağlup edecek gücü ve kuvveti bizlere nakşetsin. Kıymetli vatandaşlarım! Devletimiz bir yanda Suriye’de mücadele ediyor, bir yanda Irak’ta. Karşımızda alfabenin bütün harflerini kullanarak oluşturulmuş terör örgütleri mevcut, PKK, FETÖ, IŞİD, TAK, DHKP-C… Biz biliyoruz ki fedakar polisimiz, askerimiz canlarını ortaya koyarak onlarla mücadele ediyor, her gün gaziler ve şehitler veriyor. Buradan siyasi idareye de seslenmek istiyorum, Kandil’e girmeyi, Türk bayrağını Kuzey Irak Dağlarında dalgalandırmayı düşünmeli, stratejiler hazırlanmalı buna yönelik harekat bir an önce başlatılmalıdır. Yakalanan vatan hainleri derhal yağlı urganlarda sallandırılmalıdır. Terörle en anlamlı, en etkili mücadele budur.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P