Erdoğan'dan Demet Akalın'a Övgü

AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ünlü sanatçı Demet Akalın'dan övgüyle bahsetti.

Güncel 23.08.2019, 22:57 24.08.2019, 00:24
Erdoğan'dan Demet Akalın'a Övgü

İzmir-İstanbul otoyoluyla ilgili yaptığı paylaşımından dolayı ünlü şarkıcı Demet Akalınhakkında ilk kez konuşan Erdoğan, Akalın'a teşekkürlerini iletirken, 'Akalın'ı dava edeceğiz' diyen CHP'lilere de tepki göstererek, "CHP'nin bir tane mensubu, hani o pusulaların üstüne yatan vardı ya, onlar o işten anlar, o da dava açacağını söylüyor. Yetmedi bizimle ilgili de dava açacakmış. " dedi.

MAŞALLAH

AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demet Akalın'dan övgüyle bahbederek, Bir sanatçı da biliyorsunuz Instagram'dan mesaj attı; Bu yolları yapanlardan Allah razı olsun" dedi. Fakat CHP'nin bir tane mensubu, hani o pusulaların üstüne yatan vardı ya, onlar o işten anlar, o da dava açacağını söylüyor. Yetmedi bizimle ilgili de dava açacakmış. Fakat sanatçı maşallah dimdik duruyor 'hiç umrumda değil' diyor. Mesele bu, inanmak. Ben de kendilerine döndüm teşekkür ettim.'' ifadelerini kullandı.

4 Ağustos tarihinde Erdoğan'ın hizmete açtığı 'İstanbul-İzmir Otoyolu'nu kullanan ünlü sanatçı Demet Akalın, yeni yoldan övgü dolu sözlerle bahsetmişti.

Şarkıcı Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçmiş, Şarkıcı, yoldan bir fotoğraf paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan arayarak teşekkür etmişti.

Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolundan geçerken "2 saatte dünya yol geldik. Pahalı deniyor ama İtalya'da otobanlar adım başı para." demişti.

Kaynak: Haber7

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, İstanbul - İzmir otoyolu ile ilgili bir paylaşımda bulunmuş, paylaşımında yolu 2 saatte kolayca geçtiklerini belirterek otoyola övgü dolu sözler sundu. CHP'li Mahmut Tanal, Twitter hesabından bu duruma tepki göstererek, Demet Akalın'ın yasal hız sınırını aştığını iddia etti ve şarkıcı hakkında soruşturma açılmasını belirterek savcıları göreve çağırdı.

Yorumlar (0)
banner442