Erkek Ayakkabı

Ayakkabıda yazın kösele, kışın polimer taban tercih etmek gerekiyor

Güncel 19.08.2015, 14:47 24.07.2016, 19:07
Erkek Ayakkabı

Altınyıldız marka erkek ayakkabı modellerini tercih etmek, size sayısız avantaj sağlıyor. Zira sadece Altınyıldız erkek ayakkabı çeşitleri ile rahat, kaliteli, şık ve ortopedik ayakkabılar kullanmış oluyorsunuz. Sektörde, bu hususların hepsini birden aynı anda sağlayabilen başka bir erkek ayakkabı markası bulunmuyor. Altınyıldız, erkek giyim sektöründe elde ettiği rakipsiz ve uluslararası başarıyı, erkek giyiminin diğer alanlarına da aktarıyor ve sizlere kalite konusunda rakipsiz ayakkabı modelleri sunuyor. Uzun ömürlü, dayanıklı ve her tür giyim tarzı ile kullanabileceğiniz bu ayakkabılar, şıklığınız fazlasıyla tamamlıyor. Ancak ayakkabı satın alırken dikkat edilmesi gereken hususları çoğu erkek bilmiyor. Bazılarını kısaca hatırlayacak olursak:

-      Ayakkabıda yazın kösele, kışın polimer taban tercih etmek gerekiyor. Zira kösele teri ve ısıyı dışarı atabiliyor, polimer ise ısı kaybını engelliyor.

-       Sağ ve sol ayak numaraları, birbirini nadiren tutuyor. Genelde biri, diğerinden daha küçük oluyor. Bu takdirde büyük olan ayağa göre seçim yapmak gerekiyor.

-   Ayakkabıyı giydikten sonra, elinizle ucuna dokunmanızın pek bir anlamı yok. Asıl kontrol etmeniz gereken şey, içerisinde ayak parmaklarınız kıvırıp kıvıramadığınız. Bu durum, ayak sağlığı bakımından büyük önem taşıyor.

-        Aynı nedenle, sivri burunlu ayakkabı tercih etmemek gerekiyor. Zira burun sivrileştikçe, ayak konforu ve sağlığı azalıyor.

-        Ayakkabıyı kullanmadığınız zamanlarda kalıp içerisinde tutmaya özen göstermeniz gerekiyor. Bu husus, ayakkabı ömrünü ciddi ölçüde uzatıyor.

Yorumlar (0)