Alexa


Erkeklerin Olmazsa Olmazı

Erkek cüzdan farklı görünüm ve özellikleri ile son dönemde büyük ilgi duyulan parçalar arasında yer almaya başladı.

Güncel 24.03.2015, 13:19 24.07.2016, 18:31
Erkeklerin Olmazsa Olmazı

Günümüzde erkeklerin şıklıklarını tamamladıkları ve büyük bir uyum içerisinde olmalarını sağlayan en önemli unsur arasında yer alan erkek cüzdan farklı görünüm ve özellikleri ile son dönemde büyük ilgi duyulan parçalar arasında yer almaya başladı. Modada bir akım olarak ilerleyen unisex ürünler bayanların ve erkeklerin birlikte kullanımına kapı açtı. Geçmişte sıradan kombinler gerçekleştiren marklar şimdilerdeyse pek çok farklı konsepti birleştiriyor. Yılan derisi, farklı renkli ve askılı modellerin yer alığı cüzdan modelleri dikkatleri çekmeyi başarıyor.

Şıklığın Adresi Network

Genellikle cepte taşınan cüzdanlarda erkeklerin daha ziyade gerçek deri ve terletmeme özelliklerinin olup olmadığına baktığı görülüyor. Gerçek deri ile üretilmiş olan ürünler uzun yıllar kullanımınızı sağlar ve dayanıklılığı ile sorunla karşılaşmanızı önler. Kimi zaman arka cepte taşınan erkek cüzdan terletemeyen özellikleri ile her mevsim kullanımınız için uygun hale getirilmiştir.

Bir cüzdandan daha fazlasını bekleyen beyler için, laptop veya başka çantalar üzerinde takılarak kullanılabilen aksesuarların var olması üzerinde cüzdan taşıma sorununu da ortadan kaldırıyor. Birbirinden güzel ürünleri müşterileri ile buluşturan Divarese farklı tarz ve konseptlere ev sahipliği yapıyor.

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P