Esenler'de 100 Bin Kişilik Demokrasi Nöbeti

İstanbul Esenler'de 100 bin kişi demokrasi için yürüdü. Hakimiyetin milletin elinde olduğunu göstermek ve demokrasiye sahip çıkmak için yürüyüşlere iş adamı ve esnaf katıldı.

Güncel 20.07.2016, 00:21
Esenler'de 100 Bin Kişilik Demokrasi Nöbeti

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan’ın katılımı ile Esenler Belediyesi’nin düzenlediği 100 bin kişilik demokrasi yürüyüşü yapıldı.

ekonominin lokomotifi olan esnafımız ile kol kola yapıldı. Gümrük Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan, İstanbul Esnaf Odalar Birliği Başkanı Faik Yılmaz, Esenler Esnaf Odası Başkanı ön saflarda yer aldı.


Demokrasi mücadelesinde ön saflarda yer alan ve birçok şehit vermiş olan esnafımız, şehitlerini anarak ülkemiz ekonomisinde olan güçlerinin, demokrasiyi korumak için de var olacağını bir kez daha gösterdi. Yürüyüş süresince, esnafımız demokrasiye sahip çıkıldığı gibi ülkemiz ekonomisine de sahip çıkılması gerekliliğini belirterek ekonomik kalkınma için oluşmuş birliğin üretimde de devam etmesi gerektiğinin altını çizdi.

 Esenler'de 100 Bin Kişilik Demokrasi Nöbeti başlıklı haber güncel haberler kategorisinde yayınlanmaktadır. Benzer nitelikteki diğer haberleri okumak için güncel haberler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)