Alexa


Fatih Erbakan'dan Çarpıcı Açıklama

Merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan için vefatının 6’ıncı yıl dönümü nedeniyle Abdi İpekçi Spor Salonunda görkemli bir anma etkinliği düzenlendi.

Güncel 05.03.2017, 11:33
Fatih Erbakan'dan Çarpıcı Açıklama

Merhum Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan için vefatının 6’ıncı yıl dönümü anma etkinliği düzenlendi.

Erbakan Vakfı tarafından “Aldanmayan, aldatmayan merhum Erbakan Hocamızı Anma ve Anlama” adıyla düzenlenen etkinliğe katılım yoğun oldu. Gecede konuşan Erbakan Vakfı Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Fatih Erbakan, “Erbakan'ı anlamak kurtuluşun batıya yönelmekte değil kurtuluşun Türkiye'nin öncülüğünde İslam Birliğinin kurulmasında olmasını bilmektir” diye belirtti.

Merhum Erbakan’ın dünden bugüne, bugünden yarını kestirecek ferasete sahip olduğunu ileten Fatih Erbakan, “Bu feraseti sayesinde dış güçlerin ve dünya Siyonizm’inin planlarını çok önceden kestiren ve buna göre hamle yapabilen bir liderdi. Daha 1990’larda bugün uygulanan Büyük Ortadoğu projesini bizlere anlattı. Aradan 10-15 sene geçtikten sonra dedikleri hepsi birer bire gerçek oldu. Yıllar önce terör örgütlerine asıl desteği Amerikan yönetimi ve İsrail vermektedir dedi, yerden göğe kadar haklı çıktı. 15 Temmuz gecesi bu ülkede kalkışmaya yeltenen grubu daha 20-30 yıl önceden deşifre etti. Bunlar Siyonizm’e asker yetiştiriyorlar dedi. Hepsi çıktı” dedi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P