Fatih Terim Bugün Taburcu Edildi

Liv Hospital Ulus'un Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in sağlık durumuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir." denildi.

Güncel 30.03.2020, 14:23 12.04.2020, 03:05
Fatih Terim Bugün Taburcu Edildi

23 Mart 2020 tarihinde Covid 19 teşhisi ile hastaneye kaldırılan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerinden oluşan komisyon kararı ile habtaneden taburcu edildi.

Liv Hospital Ulus'un yaptığı açıklama şöyle:

"Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı