Alexa

Gerçek Fiyat/Performans Telefonları

Asus, bilgisayar kullanıcılarının uzun süredir bildiği ve takip ettiği bir marka olarak, sektörde yıllardan bu yana kalite ve sağlamlığın sembolü olmayı başarmıştır.

Gerçek Fiyat/Performans Telefonları

Asus, bilgisayar kullanıcılarının uzun süredir bildiği ve takip ettiği bir marka olarak, sektörde yıllardan bu yana kalite ve sağlamlığın sembolü olmayı başarmıştır. Asus telefon modelleri ise, bu başarılı markanın deneyimini cep telefonu piyasasına da taşımasının bir sonucudur. Intel desteği ile üretilen Asus telefon modelleri, uygun fiyatlı olmalarına rağmen son derece yüksek kalitede üretilirler. Düşük fiyatlarının nedeni de bir kampanyadır. Intel cep telefonu işlemcileri piyasasına da girmek istediğinden Asus’a çok düşük fiyatlardan donanım sağlamakta, bu da genel maliyeti düşürmektedir. Ayrıca Asus da tanınırlık sağlamak için fiyatlarını özellikle düşük tutmaktadır.

 

Asus telefon modelleri son derece kaliteli ve sağlam üretilirler. Fiyat/performans oranları oldukça yüksektir, bu nedenle deneyimli kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilirler. Örneğin kısa bir süre önce piyasaya çıkmış olan Zenfone 2 modeli, 4 GB RAM ve 128 GB hafıza içermektedir ve şimdiden yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Çok üstün donanımına rağmen, 1.000 TL civarında fiyatlarla satılmakta olup, donanım olarak yarısı kadar bile olmayan markalar iki katı fiyattan satılmaktadır. Asus telefon modelleri, uygun fiyatları ile herkesin akıllı telefon sahibi olmasını sağlamıştır. Kendine özel bir ara yüz kullanan Asus telefon modelleri, Android işletim sistemini kullanır ve zorluk çekmeden akıllı telefon kullanabilmenizi sağlar.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 18:48
YORUM EKLE