banner434

Güldane Kaya; Yolumuza Hız Kesmeden Devam Edeceğiz

Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut ışığı Derneği yeni yönetimiyle Orduevi’nde Kahvaltıda bir araya geldi.

Güncel 07.02.2020, 22:54 09.02.2020, 17:14
Güldane Kaya; Yolumuza Hız Kesmeden Devam Edeceğiz

Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut ışığı Derneği yeni yönetimiyle Orduevi’nde Kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut Işığı Derneği Kurucu Başkanı Güldane Kaya, Derneği rahmetli olan annesinin adını yaşatmak amacıyla kurduğunu, annesinin yolundan ilerleyeceğini belirtti. Kaya, genel kurullarını gerçekleştirdikten sonra yönetim ve üyelerle birlikte bir kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiklerini bu beraberliğin kendisi ve Dernekleri için büyük anlam taşıdığını belirtti.

Birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmedikleri sürece başarılı olunamayacağını belirten Güldane Kaya, birlikte gerçekleştirilen bu tarz buluşmaları son derece önemsediğini, dernek birlik ve beraberliğini daha da kuvvetlendirdiğini, samimiyeti ve muhabbetlerini daha da artıran buluşmalara ara vermeden devam edeceklerini belirterek, "üyelerimizin birbirleri ile yakın ilişkiler kurarak birlik içerisinde hareket etmesine imkân tanıyan toplantılarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Kahvaltının amacı hem birlikte vakit geçirmek, hem de yeni yapacak olduğumuz programlarımızı belirlemektir. Bu günde bu şekilde programımızı kahvaltılı istişare toplantıları olarak organize ettik, biz dernek olarak birlik beraberlik içerisinde hareket etmediğimiz sürece hem iş yaşamımızda hem de sosyal yaşamımızda başarıyı yakalamanın mümkün olmadığının bilincindeyiz ” dedi.

Programda UTEF ( Uluslarası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu) Genel Başkanı Mete Kaçar’da yaptığı konuşmasında; "Ben tek başıma bir hiçim sizler olmasanız bizler olmayız. Sizlerle bizler başarıyı yakalıyoruz. Amacımız iyi hizmetler yaparak, kimsesizlerin kimsesi olmak ve iyi anılmak. dedi.

Konuşmaların ardından, yönetim tek tek kendilerini tanıtıp, güzel çalışmalara vesile olacakları için heyecanlı olduklarını belirttiler. Dernek üyesi Ozan Gündemi adıyla tanınan (Mustafa Kamışlı) ise sazı ve şarkılarıyla güne renk kattı.

Leman Gebizli Tüm Engellilere Umut ışığı Yönetimi

Güldane Kaya Kurucu Başkan
Gülesi Zor                                        

Ebru Serim                

Zehra Okudan                      

Hasibe Seray Tuzcu Başkan Yardımcısı                          

Sekreter Sayman Yönetim Kurulu Üyesi
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)