Hakan Ural, MHP Lideri Bahçeli ile Görüşmesini Anlattı

Kanal D ekranlarında hafta içi yayınlanan ve sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programında Hakan Ural MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüşmesini anlattı.

Güncel 01.05.2022, 02:38
Hakan Ural, MHP Lideri Bahçeli ile Görüşmesini Anlattı

Hakan Ural, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile kadir gecesindeki görüşmesini ekrana taşıdı, Bahçeli için “Verdiği mücadelenin farkındayız” diyen Ural, “Ülkenin bekası için nelerle boğuşup uğraşıyor. Hayatını devlete ve millete atfettiklerini biliyoruz.”dedi.

Kanal D ekranlarında sunuculuğunu Nur Tuğba Namlı ile yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programında kendisine saygısının olduğunu belirttiği MHP Lideri Devlet Bahçeli ile görüştüğünü dile getiren Hakan Ural şunları söyledi:

"İki gün önce çok onere oldu. Ben vatanımı milletimi çok seviyorum. Özel kalem Müdürü Murat Çeliker aracılığıyla Sayın Devlet bahçeli ile görüşme imkanım oldu; Sayın Bahçeli, fırsat buldukça sabahları programı izlediğini söyledi. Programa iltifat etti. Şeref duydum. Ülkenin bekası için nelerle boğuşup uğraşıyor ve hayatlarını, yaşamlarını bu millet ve devlet için tamamen atfettiklerini biliyoruz. Allah inşallah bu devlete, millete, vatana mücadele eden büyüklerimize uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)