"Her Şey Çok Güzel Olacak"

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ardından YSK kararıyla seçimin yenilenmesi kararı verilmesinin ardından çalışmalarına başlayan Ekrem İmamoğlu, yaptığı bütün açıklamalarında, 'Her şey çok güzel olacak' diyerek noktalamıştı.

Güncel 30.06.2019, 16:39 30.06.2019, 17:16
"Her Şey Çok Güzel Olacak"

'Her şey çok güzel olacak' sloganını kısa zamanda tüm Türkiye'de duymayan kalmamıştı. İstanbul halkı tarafından da benimsenen ve Ekrem İmamoğlu gönüllüleri tarafından da sosyal medyada hatırı sayılır bir yer bulan slogan kim tarafından bulunmuştu? 

Ekrem İmamoğlu'nun seçim çalışmasına damgasını vuran 'Her şey çok güzel olacak' sloganı bir çocuk tarafından bulunmuştu. Sosyal medyada milyonlarca insan #herşeyçokgüzelolacak paylaşımı ile destek mesajlarını bildirdi.

Seçim otobüsüne yaklaşan bir çocuk, 'Ekrem abi, her şey çok güzel olacak' ifadelerini kullanmasının ardından İmamoğlu da bu cümleyi tekrarlayarak, çocuğa "Aynen.. Aferin sana delikanlı... Her şey çok güzel olacak. Çocuğa bak 'Her şey çok güzel olacak' diyor. Bu inanç yeter bize" demişti.

''Her şey çok güzel olacak'' sloganının sahibi Berkay, Ekrem İmamoğlu ile ilgili duygularını paylaşarak, "Umut görüyorum, çalışma görüyorum, boş vaatler vaadleri vermediğini görüyorum. Onu izlediğim zaman görüyorum. Yapacak mı? Yapacak" ifadelerini kullandı.

23 Haziran seçimlerinde kazanarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, büyük hayaller ve iddialarla başkanlık koltuğuna oturdu. İstanbullular, İmamoğlu'nun 'Her şey çok güzel olacak' sözlerine umut bağlamış durumda. 

İstanbullular bundan sonra bakalım neler görecek:

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)