banner434

banner433

Huzurun Merkezi Taşkonaklar

Güncel 24.04.2022, 22:04 24.04.2022, 23:47
Huzurun Merkezi Taşkonaklar

Tatil denilince akla deniz kıyıları gelir. Ancak doğal güzellikler sadece denizlerden ibaret değildir. Doğa olaylarının kalıntıları da muhteşem bir manzara sunar. Ruhu dinlendirir. Bu yerlerden biri, ülkemizin tarihi şehirlerinden Nevşehir Kapadokya’dır. Peri bacalar ile balonların dansı, farklı bir manzara sunar.

Yılda milyonlarca turist tarafından ziyaret edilir. Bu yüzden şömineli oteller, oldukça yaygındır. Şehrin sessizliği ve doğa manzarasıyla huzur bulunur. Unutulmaz anlar yaşanır. Kapadokya’ya gelindiğinde birçok tarihi otel seçenekleri sunulur. Taşkonaklar, bunlardan biridir.

Otel, günümüz betonlarından oluşmaz. Her noktası, doğanın eserleridir. Dolayısıyla burada yaşanılan her saniye özgün ve unutulmazdır. Rezervasyon yaptırılarak tarihi odalarda kalınabilir.

Tarihi Kapadokya Mağara Otelleri

Otellerin lüks yapıları, parlak görüntüleri ve havuzları, klasikler arasında yer alır. Ancak Kapadokya’da otel anlayışı farklıdır. Doğa, misafirlerini kendisi ağırlamak ister. Bu yüzden doğal güzelliklerini konak olarak sunar. Taşkonaklar, Kapadokya’nın ayrıcalıklı otelleri arasında yer alır. Çünkü doğal güzelliklerini herkese açar.

Lezzetleri ve etkinlikleri de tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Güne, gündoğumu eşliğindeki kahvaltıyla başlanır. Ardından Kapadokya’yı tanımak için etkinlikler düzenlenir. ATV turu, balon turları, yoga, bisiklet turları gibi birçok etkinlikten yararlanılır. Günbatımında piknik yapılır. Akşam yemeği ise Kapadokya mağara otel özelliğiyle mağara da yenir.

Mağara sessiz ve huzur verici bir yer olarak tasarlanmıştır. Özel günlere uygundur. Akşam yemeği sırasında 3 tür içki türünden biri tercih edilebilir. Ardından temiz Kapadokya eşliğinde içecekler içilip sohbet edilir. Her dakikada peri bacaları misafirlere eşlik eder.

Profesyonel Kapadokya Butik Hizmetleri

Kapadokya’da birçok etkinlik yapılabilir. Doğa manzaralı, keyifle izlenir. Ancak bunun için profesyonel bir Kapadokya butik hizmet alınmalıdır. Aksi halde huzurlu tatillerden bahsedilemez.

Taşkonaklar, balayı başta olmak üzere birçok tatil seçeneğinde tercih edilen oteller arasında yer alır. Uzun yıllardır hizmet vermektedir. Mağara oteli, birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikleri, avantajları ile müşterilerini memnun etmeyi çalışır.

Taşkonaklar hizmetleri uygun fiyatlıdır. Avantajlardan yararlanmak ve tatil keyfi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yaptırmak, hizmetler hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)