İlker Ayrık, DHKP-C'li teröristlere Böyle Destek Verdi!

DHKP-C'ye destek vermekle suçlanan akademisyen Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için kamuoyunun yakından tanıdığı 111 isim yapılan basın açıklamasının altına imza koymuştu.

Güncel 12.07.2017, 23:16 13.07.2017, 01:18
İlker Ayrık, DHKP-C'li teröristlere Böyle Destek Verdi!

Tutuklu akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça için  çağrı metni yayınlayanlar arasında Müjde Ar, Müjdat Gezen, Nejat Yavaşoğulları, Rutkay Aziz, Selçuk Yöntem, Şevket Çoruh ve Zuhal Olcay gibi kamuoyunun çok yakından tanıdığı isimler vardı.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU'DAN TEPKİ

Bu bildiriye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tepki göstererek, 'Hepimizin devletini terör örgütü karşısında suçlu göstermek için yola çıkanlar neyin altına imza attığınızın farkında mısınız?' ifadesini kullanarak açıklamada bulunmuştu.

DHKP-C'ye destek vermekle suçlanan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça için destek kampanyasına kamuoyununda televizyondan sunduğu proğramdan yakından tanıdığı  lker Ayrık'ta farklı bir yöntemle destek verdiğini gösterdi.

 DHKP-C ŞÜPHELİLERİNE DESTEK

İlker Ayrık Kimdir? İlker Ayrık Nereli? Kaç Yaşında?

16 Ekim 1979 doğumlu sunucu oyuncu İlker Ayrık Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Tiyatro oyunlarının yanı sıra bir çok dizi ve sinemada rol alan oyuncu şu sıralar Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının yanı sıra Varmısınız Yokmusunuz isimli programları sunmaktadır. Seksenler, Geniş Aile, Laf Ebeleri bunlardan bir kaçıdır. İlker Ayrık aslen Balıkesir’lidir ve Balıkesir doğumludur.

BEYAZGAZETE

Yorumlar (0)
10°
sisli