İLKSAN İlçe Temsilcisi Seçimleri Tamamlandı

Levent Kuruoğlu, Eğitim çalışanları çok net bir şekilde #İlksanEminEllerde diyerek bir kez daha Türk Eğitim Sen’e olan güvenlerini ortaya koyduklarını söyledi.

Güncel 20.06.2021, 13:56 20.06.2021, 23:40
İLKSAN İlçe Temsilcisi Seçimleri Tamamlandı

Türk Eğitim-Sen 1 No'lu Samsun Şube Başkanı Levent KuruoğluEğitim çalışanları çok net bir şekilde #İlksanEminEllerde diyerek bir kez daha Türk Eğitim Sen’e olan güvenlerini ortaya koyduklarını ifade etti. Kuruoğlu, Samsun’da yapılan seçimlerde Türk Eğitim Sen adayları hem seçimi hem de Genel kurula gönderilecek 4 üst kurul delegesi seçme hakkını kazandıklarını belirtti.

Hesap yapanların hevesleri bir kez daha kursaklarında kaldı

Levent Kuruoğlu yaptığı açıklamada, İLKSAN’ın kaynakları ve imkanları üzerine hesap yapanların hevesleri bir kez daha kursaklarında kaldığını ifade ederek şunları söyledi;

"Samsun’da yapılan seçimlerde Türk Eğitim Sen adayları hem seçimi hem de Genel kurula gönderilecek 4 üst kurul delegesi seçme hakkını kazandılar.  Samsun genelinde tercihleriyle, istikametimize onay veren kıymetli meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum. Oy veren ya da vermeyen tüm İLKSAN üyeleri emin olsun ki; arkadaşlarımız, 1996’dan beri olduğu gibi, önümüzdeki dönemde de emanetlerine sahip çıkmayı sürdürecektir. Meslektaşlarımızın alın teri olan birikimleri, yine ve yalnız onlar için hizmete dönüşmeye devam edecek. Bugün yapılan seçimle, İLKSAN’ın kaynakları ve imkanları üzerine hesap yapanların hevesleri bir kez daha kursaklarında kaldı. Evet, bugün bir defa daha görüldü ki, eğitim çalışanları hür iradeleriyle tercih yapma imkanına sahip olduğunda, aklı selim tavır, tokat gibi birilerinin yüzünde patlıyor." dedi.

Bugün boylarının ölçüsünü aldılar!

İBugün boylarının ölçülerini aldıklarını belirten Levent Kuruoğlu, yaptığı sert açıklamasını şu şekilde devam ettirdi; İLKSAN üyelerinin aklıyla alay edercesine “Bağımsız adayları destekliyoruz” yalanıyla ortalıkta endam edenlerin foyaları bugün seçim mahallerinde ortaya çıkmıştır. Ülke genelinde 355 sendika yöneticisini aday gösteren, esir aldıkları okul ve milli eğitim yöneticileriyle eğitim çalışanlarını baskı altına alan, kamunun tüm imkan ve gücünü babalarının malı gibi tepe tepe kullanan, sonuç almaya yönelik her türlü iftira, yalan ve tezgaha sarılan “yoksunlar” bugün boylarının ölçüsünü aldılar!

İLKSAN EMİN ELLERDE

İLKSAN üyeleri, kendilerini kandırmaya çalışanlara bugün bariz şekilde dedi ki; “Gizli oy açık tasnifle yapılan bu seçimde irademize ipotek koyamayacaksınız, İLKSAN’ın karar alma sürecinde size yetki vermiyoruz.” İşte bu kadar! Ne yaparsanız yapın, işte bu kadarsınız! Eğitim çalışanları, vicdanları ve hür iradeleriyle noktayı koymuştur: İLKSAN EMİN ELLERDE! Hayırlı olsun.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)