banner434

banner433

İmamoğlu'ndan Ali koç Uyarısı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi. İBB Başkanı İmamoğlu'ndan Ali Koç'a tehdit gibi uyarı geldi.

Güncel 07.05.2022, 22:54
İmamoğlu'ndan Ali koç Uyarısı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a sosyal medya hesabı üzerinden sert cevap verdi. 

Yüksek Divan Kurulunda açıklamalarda bulunan Ali Koç şunları demişti: "Trabzon'dan gelen bazı insanların enteresan özellikleri var, Milli Takım bizim stadımıza gelir, hocası bordo-mavi kravatla gelir. Şehrin belediye başkanı, Divan Kurulu Başkanımızı ziyarete gelir, bordo-mavi kravatla. Utanmadan o kitabı getirme cesaretinde bulunur. O kitabın içinde yazanları bilmiyordum, Uğur Bey de eminim bilmiyordur." ... "Fenerbahçe'yi dışarıdan bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Devleti gözüne kestirmiş bir terör örgütüyle nasıl mücadele ettiğimizi dünya biliyor. Umarım, Fenerbahçe taraftarının Sayın Ekrem İmamoğlu'na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez. Uğur Bey forma verdi, ben olsam vermezdim. Ancak niyeti kötü değildi. Ziyaretçisinin niyeti kötüydü."

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Ali Koç'u uyardı: 'Koç Grubu YK BV. Ali Koç’un açıklamasını dinledim. “İmamoğlu Koç Ailesi’nin Projesidir” komplosunu yıktığı için teşekkürler. İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe’nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi’ne zarar vermemesi dileğiyle'

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)