Alexa

İsmail Koncuk'tan Fahrettin Yokuş'a Saldırı Açıklaması

Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, akşam saatlerinde evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğradı.

İsmail Koncuk'tan Fahrettin Yokuş'a Saldırı Açıklaması

Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ, akşam saatlerinde evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğradığı ve  yara almadan kurtulduğu açıklandı.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk tarafından yapılan açıklama şöyle:

Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ bugün akşam saatlerinde evinin önünde kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğramış, sayın YOKUŞ saldırıdan yara almadan kurtulmuş, şoförü Özkan TEMİZER ise bacağından yaralanmıştır. Tüm camiamız Türkiye'nin hassas bir dönemden geçtiği bugün yaşanan bu menfur olayı sükunetle değerlendirmeli, her türlü provokasyona dikkat etmelidir. İnanıyorum ki, emniyet tarafından gerekli tedbirleri alınacak ve saldırganlar en kısa zamanda bulunacaktır.

Hükümetin de saldırganların bulunması için gereken hassasiyeti göstermesini bekliyoruz.


Türkiye'nin içinden geçtiği bu hassas dönemde karışıklıktan fayda bekleyen provakatif gruplar tarafından bu tip saldırılar yapılabilir. Camiamız bu konuda çok dikkatli olmalı provokasyonlara dikkat etmelidir.


Türkiye Kamu-Sen camiası olarak Türk Büro-Sen Genel Başkanımız Fahrettin YOKUŞ'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, şoförü kıymetli personelimiz Özkan TEMİZER’e acil şifalar diliyoruz. Emniyet güçlerimizin bu elim olayı en kısa sürede aydınlatmasını ve faillerin bir an önce yargıya teslim edilmesini bekliyor ve takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Bu saldırıyı tüm camiamız adına şiddetle kınıyorum.
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2017, 08:24
YORUM EKLE

banner325