İstanbul Valiliği'nden Önemli Uyarı!

İstanbul'da fırtına uyarısı. İstanbul Valiliği tarafından yapılan uyarıda; Marmara ve Kuzey Ege’de saatte 100 kilometreyi bulacak fırtınanın kenti etkileyeceği belirtildi.

Güncel 29.12.2019, 22:25
İstanbul Valiliği'nden Önemli Uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerini paylaşan İstanbul Valiliği, Marmara ve Kuzey Ege’de saatte 100 kilometreyi bulacak fırtınanın kenti etkileyeceği uyarısında bulundu.

İstanbul Valiliği tarafından ypılan uyarı şöyle:

“İstanbul’da bu gece (30 Aralık) sabaha kadar devam edecek fırtına bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son değerlendirmelere göre bu akşam saatlerinde Marmara ve Kuzey Ege’de şiddeti saatte 100 kilometreyi bulacak fırtına etkili olacak. Fırtınanın İstanbul’u da etkilemesi bekleniyor. Bu akşam saatlerinden itibaren Marmara ve Kuzey Ege bölgelerinde etkili olması beklenen fırtınanın Kuzey ve Kuzeydoğu yönlerinden eseceği ve sabah saatlerine kadar etkili olacağı duyuruldu. Vatandaşların, sabah saatlerinde sona ermesi beklenen fırtınanın sebep olabileceği ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve karşı tedbirli olmaları gerekiyor.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)