İstanbul'da Samsunlular Gecesinde Birlik Beraberlik Mesajları

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde Samsunlular tek çatı altında toplandı. Gecede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Güncel 02.12.2019, 19:55 02.12.2019, 20:39
İstanbul'da Samsunlular Gecesinde Birlik Beraberlik Mesajları

Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan Samsunluları tek çatı altında topladı. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, düzenlediği birlik ve beraberlik gecesinde, Samsunlu siyaset, ticaret ve bürokrasiden bir çok isim  İstanbul Şişli’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen birlik ve beraberlik gecesinde bir araya geldi.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı H.Kaya Aşcı’nın sinevizyon gösterimi büyük alkış topladı .

Hem Samsun'dan hem de Türkiye'nin bir çok ilinden gelen birbirinden önemli isimlerin katıldığı gecede verilen mesajlar ilgi çekti. Genel Başkan Kaya Aşçı yaptığı açılış konuşmasında alkış toplayanmesaj ise şöyle: "Samsun sevdamız hiç bitmeyecek" Samsunlu olmanın ayrıcalığını bu gecede bir kez daha gördüm. Bu gururu bana yaşattığınız içinhepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.' 

Kaya Aşçı, Samsunspor’un eski yöneticilerinden Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi, Yılport Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Yılport Samsunspor CEO’su Yüksel Yıldırım ve ASTAŞ HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı’yı sahneye davet ederek, El ele birlik ve beraberlik mesajlarının yanında Samsunspor için temennilerde bulunuldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in de katıldığı geceye, İyi Parti Samsun MilletvekiliBedri Yaşar, Ak Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Gençlik ve Spor eski Bakanı, Ak Parti İstanbulMilletvekili Akif Çağatay Kılıç, CHP Aydın Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan katılarak yaptıkları konuşmada, Parti farkı gözetmeksizin yaptıkları konuşmada Samsun için hep birlikte hareket etmek için çalıştıklarını ve bundan sonra çalışacaklarını sürdüreceklerini belirterek birlik mesajları ile salonda bulunan davetlilerin alkışını aldılar. 

Samsunluların bu gecesine, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Onursal Başkanı, Danıştay Üyesi Osman Tural, İstanbul Şişli Kaymakamı ve Eski Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, İstanbul Bayrampaşa Kaymakamı Bafralı Dr. Soner Şenel, Bir önceki dönem Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun İlçeleri Belediye Başkanları, İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitliillerinde bulunan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Genel Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İşİnsanları, Bürokratlar ile çok sayıda davetli de katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
açık