"KANUN TEKLİFİMİZ ALT KOMİSYONA GELDİ"

Türk Büro-Sen Genel Başkanı Türkeş Güney, MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ü ziyaret etti.

Güncel 18.01.2023, 16:27
"KANUN TEKLİFİMİZ ALT KOMİSYONA GELDİ"

Türk Büro-Sen Genel BaşkanıTürkeş Güney 26.10.2022 tarihinde MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ü ziyaret ederek, “Adalet Hizmetleri Sınıfı oluşturulması ve Kurum İçi Uzman Katiplik kadrolarının ihdas edilmesine” yönelik Kanun Tekliflerini iletti.

Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcıları Emrah Coşkun ve Özgür Çelikbaş ise 12.01.2023 tarihinde MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ü ziyaret ederek, “7. Yargı Paketine Adalet çalışanlarının mali, sosyal ve özlük haklarının iyileştirilmesiyle alakalı” taleplerimizi ilettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi  Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Adalet Hizmetleri Sınıfı oluşturulmasına yönelik kanun teklifimizin TBMM’de alt komisyona geldiğini ve 7. Yargı Paketine Adalet çalışanlarının mali ve özlük haklarıyla ilgili iyileştirmelerin alınması için çalışma yapacaklarını” ifade ettiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)