Kenan Akansel'in Şehitleri Anlatan Kitabı Geliyor

Kenan Akansel, şehitleri anlatan ve gelecek kuşaklara aktaracak olar anlamlı bir kitap üzerindeki çalışmalarını bitirdi. Peki Kenan Akansel kimdir, nerelidir, ne iş yapmaktadır?

Güncel 01.09.2022, 22:10 01.09.2022, 23:14
Kenan Akansel'in Şehitleri Anlatan Kitabı Geliyor

İş insanı ve Yazar Kenan Akansel, şehitler için kaleme aldığı kitabını çok yakında okuyucuların beğenisine sunacak. Kenan Akansel, uzun zamandır dikkatleri üzerine çekiyordu. Kenan Akansel kimdir, nerelidir,  merak ediliyordu.

İş insanı ve yazar Kenan Akansel 30 Ağustos Zafer Bayramında "Edirne Kapı Şehitliği Cennet Yolcuları" kitabının tanıtımını yaptı. Anlamlı bir kitap olan "Edirne Kapı Şehitliği Cennet Yolcuları" kitabı nesilden nesile şehitlerimizi unutturmayacak. Onların yaşadıklarından bir zerrede olsa bu kitapta anlatan Kenan Akansel gençlere de tavsiyelerde bulunarak, her türlü zorluklara göğüs gerip tüm olumsuzluklara rağmen hayallerinin peşine koşmalarını istiyor.

Kenan Akansel Kimdir?

Hayatında sürekli yenilik yapmak isteyen hayatına değer katmaya çalışan Kenan Akansel, Kurduğu hayalleri birer birer gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin önde gelen Eğitim firmalarından biribini kuran Kenan Akansel, Şehit babasına ait Anma gününü gerçekleştirip Babası ve annesinin Paris de dilediği hayali anma gününde gerçekleştirdi. En önemli hedeflerinden biride Kitap çıkarma hayalini  gerçekleştiriyor. Bu hayal sayesinde birçok ailenin evine özlem birçok ailenin evine oğullarının anısı girecek. Akansel bu kitap sayesinde hayalini gerçekleştirerek  okuyucularına; "hayatta devam ederken yolunuza çıkan zorluklara göğüs gerip tüm olumsuzluklara rağmen yolun sonundaki Işığı Görebilme şansını kendinize yaratın ve emin olun o zaman her şey  çok güzel olacak ve Hayat Bayram Olacak" diyerek tavsiyelerde bulundu."

Kurduğum hayalleri gerçekleştirdim

Kenan Akansel, sosyal medya platformunda bir paylaşımında, hayatım devam ettirebilmek için birçok hayal kurduğumuzu ve birçok engellerle karşı karşıya geldiğimizi ancak Asıl amacın bu engeller karşısında yılmadan- yıkılmadan hayallerine sahip çıkmaya devam etmek gerektiğini belirtiyor.

Akansel, yetenek varsa ömür boyu hayallerinizle ve onları gerçekleştirme ümidi ile yaşama şansı olabileceğini belirtiyor. Akansel şunları söylüyor: “Bende küçüklüğümden bugüne kadar hep soy ismime yakışır aileme yakışır hayırlı bir evlat olabilmek için var gücümle çalıştım yeri geldi garson oldum yeri geldi satış danışmanı oldum ve yeri geldi sabahlara kadar çalıştım ve hiçbir zaman yılmadım. Üniversite’den mezun olunca masa başı işim olsun sabah 9 akşam 5 arası çalışayım demedim. Sürekli yenilik yapmak istedim hayatıma değer katmaya çalıştım çünkü "insan kendisini severse herkesi sever" görüşüne çok önem verdim. Ve kurduğum hayalleri gerçekleştirdim. Eğitim firmamı kurdum yüksek lisansımı yaptım , Şehit babama ait Anma gününü gerçekleştirip babamın annem ile Paris de dilediği hayali anma gününde gerçekleştirdim ve şimdi yine hayalini kurduğum KİTAP çıkarma hayalimi çok yakında gerçekleştiriyorum ve bu hayal sayesinde birçok ailenin evine özlem girecek birçok ailenin evine oğullarının anısı girecek ve ben bu kitap sayesinde hayalimi gerçekleştirmiş olacağım. Sizi çok seviyorum”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)