Alexa

Kilis ve Reyhanlı'ya ayrı ayrı 5 roketli saldırı düzenlendi

Zeytin Dalı Harekatı'nın yürütüldüğü Afrin'de bulunan terör mevzilerinden Kilis ve Reyhanlı'ya ayrı ayrı 5 roketli saldırısı düzenlendi. 

Kilis ve Reyhanlı'ya ayrı ayrı 5 roketli saldırı düzenlendi

Türkiye'ye terörist saldırıları devam ediyor. Suriye'deki terör örgütleri tarafından ateşlenen 3 roket, Kilis'e düştü. Roketlerden birinin patlamadığı öğrenilirken, ilk belirlemelere göre 2 kişi yaralandı.

Zeytin Dalı Harekatı'nın yürütüldüğü Afrin'de bulunan terör mevzilerinden ateşlenen 3 roket Kilis'e düştü. Roketlerden biri eve, biri de yola isabet etti. Patlamadığı öğrenilen bir roketin ise kontrollü şekilde patlatılacağı bildirildi. İlk belirlemelere göre 2 kişi yaralandı.

Reyhanlı'ya 3 roket atıldı: 1'i ağır 6 yaralı

Suriye'nin Afrin bölgesindeki terör örgütü mevzilerinden ateşlenen 3 roketin Hatay'ın Reyhanlı ilçesine düşmesi sonucu 1'i ağır 6 kişi yaralandı.

Terör örgütü mensuplarınca atılan roketler Fidanlık Mahallesi'nde eski sanayi bölgesi ile Adabucak Mahallesi'ne ve Kırıkhan-Reyhanlı karayolu kenarına düştü. Sanayi bölgesindeki bir iş yerine düşen roket nedeniyle 1'i ağır 6 kişi yaralandı.


Yaralılar olay yerine gelen ambulanslar ile çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 11:39
YORUM EKLE