Koronavirüs 10 ay daha Gündemde Kalacak!

Gökyüzü hareketlerinde görülen durum potansiyelinin en az on aylık bir zaman zarfında daha Koronavirüs konusunun gündemde kalacağını gördüğünü belirten Zeynel Eroğlu, Dünya'nın 100 senede geldiği seviyeye 10 senede gelineceğini söyledi.

Güncel 26.12.2020, 00:03 26.12.2020, 23:39
Koronavirüs 10 ay daha Gündemde Kalacak!

Dünya'nın 100 senelik zaman içerisinde geldiği seviyeye, gelecek 10 senelik zaman zarfında gelebileceğini düşündüğünü belirten Medyum Zeynel Eroğlu, inanması zor buluşların yanı sıra çok harika gelişmelere gebe bir çağa giriş ypldığını belirtti,

Kendisini Metafizik ile Tasavvuf arasında mekik dokuyan bir yolcu olarak tanımlayan Medyum & Astroloji ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu gündeme yönelik çok önemli açıklamalar yaptı.

Dünya'nın 100 senede geldiği seviyeye 10 senede geleceğiz

Zeynel Eroğlu, inanması zor buluşların yanı sıra çok harika gelişmelere gebe bir çağa giriş yaptığımızı da sözlerine ekledi. "İnsanlar, umutsuz ve inançsız oldukları için hasta oluyorlar. Kendini sevmeyen ve kendine değer vermeyen hiç kimse bir başkasını sevemez; aynı zamanda sevgi de bekleyemez. İnsan olmanın en şerefli görevi, bir insanın bir diğer insana saygı duymasından geçer. Çözümsüz hiçbir dert veya problem yoktur. Yüce yaratıcı, yarattığı varlığı başı boş bırakmadığı gibi, dermansız da koymamıştır. Tüm danışanlarıma dediğim gibi, hayatta tek felsefeniz olsun: Umudunuzu ve İnancınızı Kaybetmeyin…"

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)