Levent Kuruoğlu; Haklarımızı Alana Kadar Durmayacağız!

Hürriyetçi Eğitim Sen Kurucu Genel Başkanı Levent Kuruoğlu, Eğitim çalışanları, toplu sözleşmelerde sefalete; mülakat ve adam kayırma ile liyakatsızlığa terkedildiğini söyledi.

Güncel 10.01.2022, 00:09 10.01.2022, 13:03
Levent Kuruoğlu; Haklarımızı Alana Kadar Durmayacağız!

Eğitim çalışanlarının toplu sözleşmelerde sefalete; mülakat ve adam kayırma ile liyakatsızlığa terkedildiğini belirten Hürriyetçi Eğitim Sen Kurucu Genel Başkanı Levent Kuruoğlu, Sosyal medya hesaplarından eğitim çalışanlarını Hürriyetçi Eğitim Sen’e üye olmaya davet etti.

Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Levent Kuruoğlu, Twitter adresinden yayınladığı mesajda şunları söyledi:

Üniversitelerde, Okullarda, Kurumlarda Keyfi Yönetim Hakim Oldu

Sizlere taahhüt ediyorum. Makamların ve makam arabalarının esiri olmayacağız. Gücün karşısında eğilmeyeceğiz, haklarımızı alana kadar durmayacağız. Bu düzeni birlikte değiştirebiliriz. Eğitim çalışanlarının hak ve menfaatlerini korumak, geliştirmek, liyakatsızlığı ortadan kaldırmak, itibarımızı yeniden kazanmak için sizleri, siyasetten değil; eğitim çalışanlarından gücünü alan, her alanda mücadelede kararlı Hürriyetçi Eğitim Sen’e üye olmaya davet ediyorum. Eğitim çalışanları, toplu sözleşmelerde sefalete; mülakat ve adam kayırma ile liyakatsızlığa terkedilmiştir. Toplumun gözünde itibarsızlaştırılmıştır. Üniversitelerde, okullarda, kurumlarda keyfi yönetim hakim olmuştur.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)