Alexa

Mahkum Yakınlarına MAYAD'tan Önemli Duyuru

Mahkum yakınları Derneği MAYAD) Genel Başkanı Enver yılmaz, Ben umutsuzluğun olduğu yerde umudunu kaybetmeden yürümeyi bilen biri olduğunu belirterek tüm mahkum yakınlarına seslendi.

Mahkum Yakınlarına MAYAD'tan Önemli Duyuru

Tüm Mahkum Yakınlarına çağrıda bulunan (Mayad) Genel Başkanı Enver Yılmaz, "Umut, oturup beklemek değildir; umut yıkılan hayallere, bozulan morallere rağmen, eyleme geçmek için ayağa kalkmaktır. Ben umutsuzluğun olduğu yerde umudunu kaybetmeden yürümeyi bilirim." diyerek önemli bir çağrıda bulundu.

Zorlu bir süreçten geçtiklerini belirten Genel Başkan Yılmaz, "bu süreci ve üzerimizdeki kara bulutları önce Allah’ın izni ile sonra birliğimiz ve beraberliğimiz ile atlatacağız." dedi.

İnfaz yasası çogu mahkuma yaramayacaktır

Mahkum yakınları Derneği MAYAD) Genel Başkanı Enver yılmaz yaptığı açıklamada; MAYAD Terör örgütleri, Kadın, çoçuk tecavüzcüleri, pedofili hariç ve (TCK’nın her maddesinde magdur var), Adalet Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu infaz yasası çogu mahkuma yaramayacaktır. İçerde 320 bin mahkum var, Adalet bakanlığının hazırlamış olduğu bu yasadan 30/40 bin mahkum yararlanacaktır. Geriye kalan 240 bin mahkuma yaramayacak ve bunların durumu ne olacak?" dedi.

"MAYAD olarak bu yarayı sarmak için sayın Devlet Bahçeli’nin talimatıyla sayın Fethi Yıldız’ın titizlikle hazırlamış olduğu 5 yıllık şartlı ceza indiriminin infaz paketinin içinde çıkmasını istiyoruz ve mahkumlarımıza bir şans istiyoruz.." ifadelerini kullanan Enver Yılmaz,

Tüm mahkum yakınları, Anneler,Babalar, Abiler,Kardeşler, Eşler,Çocuklar ve Yakınlarına seslenişinde şunları ifade etti:

BİZDEN HABER BEKLEYİN

"Mayad Yönetiminin olağan toplantıda alınan kararda Tüm Mahkum Yakınlarına çağrıda bulunarak Mayad olarak resmi prosüdür gerektiren tüm izinlerin alınması için Ankara Valiliğinden izin işlemleri başlatılmış olup en yakın zamanda MAYAD/ Yönetimi ve Kadın Kollarımız ile birlikte oturma eylemi gerçekleştirecek, Bu eylem bir propaganda değil,yasal çerçevede KaderMahkumlarının eşit bir şekilde bir an önce ailelerine sevdiklerine kavuşmaları için bu organizasyonu gerçekleştireceğiz. Bu konuda gerekli işlemlerimizin tamamlanması sonucunda bizlerden haber beklemenizi önemle rica ediyoruz."

ENGELLER OLSA NE YAZAR

Allah bir kapıyı kaparsa bin kapıyı açacağını dile getiren Enver Yılmaz, "Bunu unutmayın. Umut, oturup beklemek değildir; umut yıkılan hayallere, bozulan morallere rağmen, eyleme geçmek için ayağa kalkmaktır. Ben umutsuzluğun olduğu yerde umudunu kaybetmeden yürümeyi bilirim. Her yürüdüğüm yolda çakıllar, her durduğum yerde engeller olsa ne yazar! Ben inandığım güvendiğim kadere ve demir parmaklıklar ardından hasretle özlemle ailesine sevdiklerine kavuşmayı bekleyen Kader Mahkumlarına bakarım.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2019, 23:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa YaLCIN
Mustafa YaLCIN - 6 ay Önce

Sayin Baskanim sen bir ADAM'SIN ALLAH yolunu acik etsin . ALLAH tekerine taş değirmesin. ALLAH senden Razi oLsun.

Gül oflaz
Gül oflaz - 6 ay Önce

Tüm dualarımız eşit yasa olması inşAllah ta öyle olur ümidimiz kırılmaz yıllardır bekliyoruz gözümüz kulağımız gelecek yasada indirimde

Mahkum eşi
Mahkum eşi - 6 ay Önce

Mahkumlar kafayi yiyecekler hiç kimsenin hakı yok bu mahkumlarla oynamaya analarla çocuklarla eşlerle babalarla kardaşlarla oynadılar umut verdiler ama yeter bitsin bu çile Allah herşeyi görüyor bizede yazık gunah destek çıkana Allah razı olsun

Mehmet Sağlam
Mehmet Sağlam - 6 ay Önce

Başkanım Allah sizden razı olsun bu işin sebep Oğlan bütün insanların ve insanları yaşatan insanları Selam ederim

Ayhan.  Fındık
Ayhan. Fındık - 6 ay Önce

Her zaman yanındayız abi

Necmiye Cesur
Necmiye Cesur - 6 ay Önce

Allah razı olsun inşAllah en kısa zamanda kavuşuruz sevdiklerimize evlatlarımıza

Toprak
Toprak - 6 ay Önce

Allah sizden ve mhp genel başkanı devlet bahçeli ve feti yıldız olmak üzere tüm MHP’li vekillerden razı olsun

Recep Birinci
Recep Birinci - 6 ay Önce

Allah'ım razı olsun