Marriott Hotel Sisli’nin Genel Müdür’ü Recep Özdemir oldu

Marriott International Türkiye bünyesinde yer alan, Istanbul Marriott Hotel Sisli’nin Genel Müdürlük görevine Recep Özdemir atandı. Peki Recep Özdemir kimdir?

Güncel 10.12.2021, 22:59
Marriott Hotel Sisli’nin Genel Müdür’ü Recep Özdemir oldu

Marriott International Türkiye bünyesinde yer alan, Istanbul Marriott Hotel Sisli’nin Genel Müdürlük görevine Recep Özdemir atandı.

Recep Özdemir kimdir?

Turizm sektöründe 20 yılı aşkın otelcilik tecrübesine sahip Özdemir, Saint Michel Fransız Lisesi ve Bilkent Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunudur. Otelcilik kariyerine Conrad Hotel Istanbul’un satış departmanında başlayan Özdemir, kısa zaman içinde Grup Satış Direktörlüğü’ne yükseldi. Recep Özdemir, Crowne Plaza ve Ramada gibi 5 yıldızlı, lüks, zincir otellerde üstlendiği çeşitli liderlik pozisyonlarının ardından 2009 yılında Genel Müdürlük görevine getirildi.

Öğrenmenin ve gelişimin sürekliliğine her zaman inanarak sürdürdüğü liderlik görevlerinin yanı sıra aldığı eğitimler ve katıldığı sertifika programlarıyla da kariyerine yatırım yapmaya devam etti. Hem açılış hem de çoklu otel genel müdürlüğü tecrübelerine sahip başarılı lider ve yönetici Recep Özdemir, 2016 yılında Renaissance Polat Istanbul Hotel’e atanarak, Marriott International Türkiye bünyesine katıldı.

Oteli finansal hedeflerine ulaştırmak için kaliteli ürün ve hizmet ile sürdürülebilir misafir memnuniyeti yaratmayı önemseyen Recep Özdemir Kasım ayı itibariyle Istanbul Marriott Hotel Şişli’nin Genel Müdürü olarak atandı.

Evli ve 2 çocuk babası olan tecrübeli yönetici işten arta kalan zamanlarda ailesiyle vakit geçirmekten büyük keyif alıyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)