Merih Demiral’a Kızılay Genel Başkanı Dr. Kınık'tan Teşekkür

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Juventus forması giyen Milli Futbolcumuz Merih Demiral’ın koronavirüs nedeniyle zor durumda kalan 2 bin aileye gıda yardımında bulunacağını açıklamasına teşekkür etti.

Güncel 27.03.2020, 22:49 27.03.2020, 23:35
Merih Demiral’a Kızılay Genel Başkanı Dr. Kınık'tan Teşekkür

Juventus forması giyen Milli Futbolcumuz Merih Demiral’ın koronavirüs nedeniyle zor durumda kalan 2 bin aileye gıda yardımında bulunacağını açıklamasına Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık teşekkür etti.

Merih Demiral’a örnek davranışı nedeniyle teşekkür eden Kınık, “Bizi biz yapan hasletlerin başında dayanışma duygusu gelir. Ülkemiz bu ruhla, hiç kimseyi sahipsiz bırakmadan bu günleri de aşacaktır” dedi.

Covid-19’a rağmen evinden çıkmak zorunda olan vatandaşlardan Kızılay'ın belirleyeceği 2000 aileye evlerinde daha çok kalabilmeleri için gerekli erzak yardımını yapacağını belirten Milli Futbolcu Merih Demiral, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya, Kızılay, Milli Futbolcuya Kurum’un resmi sosyal medya hesaplarından teşekkür ederken, Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık da yaptığı yazılı açıklama ile Milli Futbolcuya teşekkürlerini iletti.

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yaptığı açıklamada, "Bizi biz yapan hasletlerin başında dayanışma duygusu gelir. Ülkemiz bu ruhla, hiç kimseyi sahipsiz bırakmadan bu günleri de aşacaktır. Biz Kızılay olarak 150 bin aileye gıda desteğinde bulunma kararı almıştık. Merih kardeşimin desteği ile bu 152 bin aileye yükseldi. Bu davranışın imkanı olan herkese örnek olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
14°
açık