Alexa

METRO Turizm Türkiye'nin En Prestijli Ödülünü Aldı

METRO Turizm, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden “Türkiye Gençlik Ödülleri”nden olan “En İyi Seyahat Firması” dalında ödüle layık görüldü.

METRO Turizm Türkiye'nin En Prestijli Ödülünü Aldı

Türkiye’nin en prestijli ödülleri olan “Türkiye Gençlik Ödülleri”nde Metro Turizm, “En İyi Seyahat Firması” dalında ödüle layık görüldü.  Bu yıl 5’incisi düzenlenen ve yaklaşık 7 milyon genç insanın oy kullandığı Metro Turizm adına ödülü alan Metro Holding Ceo’su Fatih Öztürk yaptığı konuşmada, “Gençlerin gönlünde yer edinen bir marka olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından Gençlik Otobüsü Projesi kapsamında 5’inci kez düzenlendi. 30 Nisan Salı günü 20:00’da Grand Pera Emek Salonu’nda Türkiye Gençlik Ödülleri, birçok sektörden yüzlerce ünlü ismi bir araya getirdi. Gerçekleşen ödül töreninde Karayolu yolcu taşımacılığı sektörünün öncü firması Metro Turizm, “En İyi Seyahat Firması” ödülünü aldı.

Fatih Öztürk: Türkiye’nin en çok tanınan gruplarından biriyiz

Ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz’ın sunuculuğunu gerçekleştirdiği tören gecesinde, Metro Holding CEO’su Fatih Öztürk, ödül alırken yaptığı konuşmada “Ülke nüfusunun neredeyse beşte birini taşıyoruz ve de misafir ediyoruz. Türkiye’nin en büyük grubu değiliz ama Türkiye’nin en çok tanınan gruplarından biriyiz. Yüzlerce otobüsümüzle halka hizmet veren bir grubuz, bize oy veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Fatih Öztürk  konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Bu ödül, Türkiye’nin en prestijli ödülüdür. Otobüsçülük dünyasından bu ödüle layık görülen isim ise Metro Turizm oldu, biz Metro Turizm olarak bu ülkenin geleceğini belirleyecek olan gençlerimizin gönlünde yer edinebildiğimiz için çok mutluyuz. Oy veren bütün katılımcılara sizler aracılığıyla bir kez daha teşekkürlerimi sunmak istiyorum”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 13:28
YORUM EKLE

banner325