MHP'li Semih Yalçın'ın Oğlu Turan İlteber Hayatını Kaybetti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın hayatını kaybetti. Semih Yalçın Olay yerine giderek, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz'dan bilgi aldı.

Güncel 17.10.2019, 13:26 17.10.2019, 14:28
MHP'li Semih Yalçın'ın Oğlu  Turan İlteber Hayatını Kaybetti

Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın, bir arkadaşıyla çıktığı Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih yalçın kaza yerine gitti.  Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, incelemelerde bulundu. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, olay yerine giderek Servet Yılmaz'dan bilgi aldı. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker ile MHP'li bazı milletvekilleri olay yerine gittiler.

Olay yeri incelemesi ardından Turan İlteber Yalçın'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Turan İlteber Yalçın’ın cenaze bugün ikindi namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedileceği ifade edildi.

SEMİH YALÇIN'A BAŞSAĞLIĞI TWİTLERİ

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt:

Can Kardeşim Turan İlteber Yalçın vefat etmiş. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın abimizin evladı olan kardeşime,Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır niyaz ederim.

MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Komisyon Üyesi Feti Yıldız:

Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın beyin çok kıymet evladı değerli Ülküdaşımız Turan İlteber vefat etmiştir.Üzüntümüzü tarif edecek kelime bulamıyorum,başta Yalçın ailesi olmak üzere Ülkücü Camianın başı sağolsun.

MHP Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker:

MHP Genel Başkan yardımcımız, Sayın Edip Semih Yalçın beyefendinin oğlu Turan İlteber yalçın kardeşimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Ailesi sevenleri ve camiamıza Allah sabırlar ihsan eylesin.

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın’ın vefatından büyük bir üzüntü duydum. Semih Bey ve ailesine başsağlığı diliyorum. Allah rahmet eylesin.

MHP 26.Dönem Ankara Milletvekili Şefkat Çetin:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yardımcısı.Semih Yalçın’ın Evladı. Turan İlteber Yalçın Rahmetli Oldu.. Allah Rahmet Eylesin.Mekanı Cennet Olsun.. Ailesine ve Yakınlarına Allah Sabır Versin.

27. Dönem #MHP Mersin Milletvekili 2012-2018 Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Bey’in kıymetli oğlu İlteber Yalçın kardeşimiz elim bir kaza sonucu Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. İlteber Kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesinin ve camiamızın başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.

25/26/27.dönem MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Beyefendinin kıymetli oğlu,İlteber Turan Yalçın vefat etmiştir.Evladımıza Allahtan Rahmet,ailesine yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyorum. Merhumun cenazesi İkindi namazını müteakip Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilecektir.

Milliyetçi Hareket Partisi 27.dönem Gaziantep Milletvekili /TBMM İçişleri Komisyonu Başkan Vekili Sermet Atay:

Büyüğüm,abim Gn Bsk yrd E Semih Yalçın hocamin oğlu yeğenim Turan İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu hakka yürüdü.Cenazesi bugün ikindi namazı Ankara Karsiyaka camisinde kılınacak cenaze namazı sonrası karşıyaka mezarlığına defin edilecektir.Basimiz sağolsun.

Milliyetçi Hareket Partisi (#MHP) İstanbul İl Başkanlığı 

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın’ın değerli evladı İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Acımız büyüktür. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Başımız sağolsun.

Türkgün Gazetesi Yazarı - Kutlu Sesleniş Dergisi Yazı İşleri Müdürü - MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın hocamızın kıymetli evladı Turan İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur... Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun can kardeşim...

ÜlküOcakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş:

Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın’ın kıymetli oğlu İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu vefat etmiştir.Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı dilerim.Cenaze ikindi namazından sonra Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı 25-26. dönem MHP Osmaniye Milletvekili, Osmaniye Vakfı Başkanı Ruhi Ersoy:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın'ın Oğlu İlteber Turan Yalçın elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Kardeşimizin naaşı İkindi namazını müteakip Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir. Ülküdaşlarımızla Genel merkezimizdeyiz.Kardeşimize Allahtan rahmet diliyoruz.

MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın'ın kıymetli oğlu İlteber Turan Yalçın vefat etmiştir.  Merhumun cenazesi İkindi namazını müteakip Karşıyaka Mezarlığı'na  defnedilecektir. Evladımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ:

Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın’ın kıymetli oğlu İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu vefat etmiştir.Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı dilerim.Cenaze ikindi namazından sonra Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir

MHP Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili -TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyon Üyesi Mehmet Bülent Karataş:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın’ın değerli evladı İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Acımız büyüktür. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Başımız sağolsun. Cenaze ikindi namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili, TASAV Mütevelli Heyet Başkanı İsmail Faruk Aksu:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın’ın değerli evladı İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir.Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.Cenaze ikindi namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Ülkücü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan:

MHP Genel Başkan Yardımcımız Sn Edip Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyorum.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Sadir Durmaz:

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın’ın değerli evladı İlteber Yalçın elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Acımız büyüktür. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Başımız sağolsun. Cenaze ikindi namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)