MHP'nin 18 Mart Kurultayı Öncesi Samsun'da Geniş Katılımlı İstişare Toplantısı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Teşkilatı Genişletilmiş ilçe toplantısı Samsun Milletvekili Erhan Usta ve İl Başkanı Taner Tekin’in katılımı ile gerçekleşti.

Güncel 12.03.2018, 21:36 12.03.2018, 21:54
MHP'nin 18 Mart Kurultayı Öncesi Samsun'da Geniş Katılımlı İstişare Toplantısı Yapıldı

Mahalle başkanları atamalarında sona yaklaşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlkadım İlçe Teşkilatı, mahalle başkanları, ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltının ardından MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ve MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin’in katılımı ile istişare ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçeklenen toplantıda konuşan MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, göreve geldikleri gün itibariyle yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek 2019 yılında yapılması planlanan Mahalli İdareler seçimleri kapsamında hazırlanan çalışmaları anlattı.

mhp samsun istisare

Ardından söz alan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde tüm ilçelerde iddialı olduğuna dikkat çekti. Tekin, “Tüm ilçe teşkilatlarımız şuan 18 Mart’ta yapılacak olan kurultayımızın hazırlıklarını tamamlamışlardır. Kurultay sonrası ilçe teşkilatlarımız yerel seçimlerin hazırlıklarını hızlandıracak ve kısa sürede seçime hazır hale geleceklerdir. Teşkilatlarımızın gayretli ve uyum içerisinde çalışmaları bizlere gösteriyor ki Milliyetçi Hareket Partisi Samsun’un 17 ilçesinde ve Büyükşehir Belediyesi’nde iddialı olacaktır” dedi.

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, konuşmaların ardından teşkilat yöneticilerini ve mahalle başkanlarını TBMM’de yapılan çalışmalar ve 2019 Cumhur Başkanlığı seçiminde yapılacak olan Cumhur İttifakının ayrıntıları hakkında bilgiler verdi. Usta, “Görüyorum ki Milliyetçi Hareket Partisi Samsun teşkilatları büyük bir hassasiyet ve gayret ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu çalışma ve gayretlerin neticesinde inanıyorum ki Milliyetçi Hareket Partisi Samsun’da hak ettiği başarıyı ve sonucu elde edecektir. Bu titiz ve gayretli çalışmalarından ötürü başta İl Başkanımız ve yöneticileri olmak üzere ilçe başkanları ve yöneticileri ile tüm teşkilat mensuplarını tebrik ediyor ve kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıya, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Yüksel Ünal, MHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Habibe Turgut, İl Divan üyeleri, MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve MHP Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın’da katıldı.

Yorumlar (0)
13°
parçalı bulutlu