MHP'li Başkan ve Belediye Personeli Karantinada

Trabzon Çarşıbaşı Belediyesi MHP'li Başkanı Mümin Nuhoğlu'nun makam şoföründe korona virüsü çıkmasının ardından Başkan Nuhoğlu ve belediye çalışanları karantinaya alındı. Konuyla ilgili Belediyeye ait sosyal medya hesabından bilgilendirme açıklaması yapıldı.

Güncel 28.03.2020, 21:58 28.03.2020, 23:09
MHP'li Başkan ve Belediye Personeli Karantinada

Trabzon Çarşıbaşı Belediyesi personelleri karantinaya alındı. Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı seçilen Mümin Nuhoğlu'nun makam şoföründe corona virüsü çıkması ardından tedavi altına alınmasından sonra Nuhoğlu ve belediye personelleri evlerinde karantina altına alındı.

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu’nun makam şoförü olan Nevzat Kotbaş’da görülen yüksek ateş sonrasında hastaneye yatırıldı. Dün açıklanan test sonucunun pozitif çıkması üzerine, Kotbaş ile yakın temas halinde bulunduğu Belediye Başkanı Nuhoğlu ve belediye personeli kendilerini evlerinde karantinaya aldı.

Konuyla ilgili Belediyeye ait sosyal medya hesabından "BİLGİLENDİRME" başlığı altında yapılan açıklama şöyle:

BİLGİLENDİRME

Korana Virüse Karşı Alınan Önlemler Kapsamında Belediyemiz de Dejenfeksiyon Çalışmaları İlk günden İtibaren Yapılmış Olup Gerekli Tedbirler Alınmıştır. Belediyemiz Bu Süre Zarfında Nöbet Sistemine Geçerek Her Birimimizde Nöbetçi Personel Bırakılarak Hizmet Vermeye Devam Edilmiştir.

Bugün Belediyemiz Personellerinden Nevzat KOTBAŞ'a Yapılan Test Sonucu Pozitif Çıkmış Olup Kendisinin Genç, Dinamik Ve Genel Olarak Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Sizlere Bildirmek İsteriz. Personelimize Acil Şifalar Diliyor Yakın Zamanda Aramıza Dönmesini Temenni Ediyoruz.

Bu Hususta Belediye Başkanımız Sayın Mümin NUHOĞLU' nun Sağlık Durumu İyi Olup, Belediye Personellerimiz Tedbir Amaçlı Evlerine Gönderilerek 14 Gün izole Edileceklerdir...

''Sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz.. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek birbirimizle kucaklaşacağız.. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz..''

Çarşıbaşı Belediyesi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
az bulutlu