MÜSİAD Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ziyaret Etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaanve beraberindeki heyet ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde nezaket ziyaretinde bulundu.

Güncel 09.08.2018, 00:02 09.08.2018, 00:10
MÜSİAD Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ziyaret Etti

Genel Başkan Abdurrahman Kaan başkanlığında MÜSİAD heyeti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret etti.

Genel Başkan Kaan ziyarette, MÜSİAD’ın yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleri, projeleri ve geleceğe dönük hedeflerine ilişkin sunum yaptı. MÜSİAD’ın “Ticaret Diplomasisi” vizyonuyla tüm dünyada iş birliği anlaşmalarına gittiğini ifade etti. Kaan, bu anlayış doğrultusunda, yurt dışında 74 ülkede 207 farklı noktada hizmet verdiklerini belirtti.

Afrika’ya dönük teşkilat çalışmalarının sürdüğüne işaret eden Kaan, şu an Afrika’da 3 şube ve 7 temsilcilik ile hizmet verdiklerini, yıl sonuna kadar ise 30 ülkede temsilcilik açmayı hedeflediklerini ifade etti.

Türkiye’nin 2023 vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdürdüklerini kaydeden Abdurrahman Kaan, bu bağlamda Türkiye’nin üretiminin artması ve sanayinin gelişmesi adına birçok proje geliştirdiklerini belirtti.

Suriye, Filistin, Arakan ve Somali gibi ülkelere yardımlarda bulunduklarını vurgulayan Kaan, MÜSİAD olarak ellerini taşın altına koymaya her zaman hazır olduklarını ifade etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)