Alexa

Rizeli Heidi’nin Sevgisi karşılıksız kalmadı

Sosyal medyada paylaşılan oldukça ilgi gören sırt çantasında taşıdığı yeni doğum yapan keçi fotoğrafı ile fenomen olan ’Rizeli Heidi’nin bu sevgisi karşılıksız kalmadı.

Rizeli Heidi’nin Sevgisi karşılıksız kalmadı
banner327

Rizeli Heidi’nin bu sevgisi karşılıksız kalmadı.

Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik, Rize Şube Başkanı Fahrettin Melemşe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bugün hayvansever kız çocuğunu köyündeki evinde ziyaret ettiler. Birlik olarak kız çocuğuna ve ailesine dizüstü bilgisayarlar ve fotoğraf makinesi hediye edildi. Ayrıca Bilgin’in bir yıllık eğitim masrafı üstlenildi.

Başkan Çelik burada yaptığı konuşmada, iki çocuğun davranışları ile herkese insanlık dersi verdiklerini belirterek “İnsanlık namına örnek teşkil edecek bu davranışlarından dolayı ben yavrularımı kutluyorum. Hayvan sevgisi çok önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğduğu topraklar Rize’den yüreği şefkat dolu bu çocuklarımızın çıkması bizim için sürpriz değildir. Rize insanının mert ve yüreği sevgi dolu insanlar olduğunu biz biliyorduk” dedi.

Bilgin, yaşadığı olayı tekrar anlatım ziyaretleri ve ödüllerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 00:27
YORUM EKLE