Alexa


Sevdamız Samsun Platformu'ndan Örnek Proje

Sevdamız Samsun Platformu üyeleri Ladik ilçesinin Şıhlı ve Salur köylerinde bulanan okullara giderek öğrencilere kırtasiye malzemesi hediye etti.

Güncel 15.09.2019, 22:51 16.09.2019, 11:02
Sevdamız Samsun Platformu'ndan Örnek Proje

Sevdamız Samsun Platformu yine örnek bir projeye imza atarak, Platform üyeleri, Ladik ilçesinin Şıhlı ve Salur köylerinde bulanan okullara giderek öğrencilere kırtasiye malzemesi hediye etti.

Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Kaymakamı Harun Arslanargun ve Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı’yı ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.

Protokol üyelerinin de desteğini alan Sevdamız Samsun Platformu yöneticileri, yapılan ziyaretlerin ardından Şıhlı ve Salur köylerinde bulunan okullara giderek 200 öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye ettiler. Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken öğretmenler, verilen hediyeler için teşekkür ettiler.

Platform Başkanı Nuri Seven, “Öncelikle bu projemizin Ladik’te gerçekleşmesinde bize destek veren Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ladik Kaymakamı Harun Arslanargun ve Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı’ya teşekkür ediyorum. İmkanlarımız dahilinde belirlediğimiz köy okullarında projeler gerçekleştiriyoruz. Geçen yıl, bazı okullarımızda öğrencilere atkı ve bere hediye etmiştik. Bu yıl ise okuldaki temel ihtiyaçlarını karşılayacak olan defter, kalem, boya gibi malzemeleri öğrencilere hediye ettik. Samsun bizim sevdamız. Bunun içinde Samsun’un en ücra köşesinde eğitim için okul yollarına düşen tüm öğrenciler de evladımız ve kardeşimizdir. Onlara sahip çıkmak geleceğimize sahip çıkmaktır. Herkesin bunun bilinci olarak hareket etmesini istiyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P