Alexa

Sezgin Gümüş: Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan gurur duyacağız

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 16 Mart’ta Samsunlular için tarihi bir buluşma olacağını söyledi.

Sezgin Gümüş: Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan gurur duyacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ında katılacağı Büyük Samsun Buluşması için geri sayım başlarken, Samsunlular içinde heyecan doruk noktaya ulaştı.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, yaptığı değerlendirmede 16 Mart’ta Samsunlular için tarihi bir buluşmanın yaşanacağını belirtti.  Cumhurbaşkanı Erdoğanı ağırlayacak olmalarının gururunu yaşadıklarını belirten Sezgin Gümüş,“İstanbul’da gerçekleştireceğimiz, Büyük Samsun Buluşması’nda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi

SAMKON ve SAYSİAD’ın düzenlediği '1919’dan 2019’a, 100. Yıl Buluşması’na Samsunluları davet eden SAMKON Genel Başkanı Gümüş,  Büyük Samsun Buluşması’nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacak olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. 

"KENDİLERİNİ AĞIRLAYACAK OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Samsunluları tarihi buluşmaya davet eden Sezgin Gümüş yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“16 Mart Cumartesi günü İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 1919’dan 2019’a 100. Yıl Buluşması adlı programımızı gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızın bu özel gecede, bizimle olması çok önemli. Her fırsatta Samsun’u ve Samsunluları çok sevdiğini kaydeden Cumhurbaşkanımıza, şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Kendisini ağırlayacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm Samsunluları bu tarihi buluşmaya bekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 21:11
YORUM EKLE

banner325