Sezgin Gümüş; Samsunlular Tarih Yazdı

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı 'Büyük Samsunlular Gecesi'nde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Güncel 18.03.2019, 00:38 18.03.2019, 01:27
Sezgin Gümüş; Samsunlular Tarih Yazdı

'Büyük Samsunlular Gecesi'nde emeği geçen herkese teşekkür eden SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş
Samsunlular her zaman olduğu gibi yine tarih yazdığını söyleyerek, "Samsun bizim her zaman göz bebeğimiz olmaya devam edecek." dedi.

Samsunlular Tarih Yazdı

Sinan Erdem Spor Salonu'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı 'Büyük Samsunlular Buluşması'Gecesi'nde Samsunluların bir kez daha büyük bir fedakarlık göstererek tarih yazdığını, kendilerini bu anlamlı organizasyonda yanlız bırakmayan hemşehrilerine gönülden teşekkür ettiğini belirten SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsun adının duyurulması için her türlü çabayı göstereceklerini ifade etti.

Samsunlu larak onur duydum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Samsunlu ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın da katıldığı gecede çok özel anların yaşandığını ve bir Samsunlu olarak gurur duyduğunu belirten Gümüş; "Sayın Cumhurbaşkanımızın Samsun'a ve Samsunlulara ne kadar özel bir değer verdiğini dün akşam Türkiye ve dünya bir kez daha gördü. Ben de bir Samsunlu olarak bundan onur duydum."

Samsun Göz bebeğimiz

Türkiye'nin en büyük hemşehri derneklerinden biri olan SAMKON'un bundan sonra da Samsun'un gelişmesi, büyümesi, Türkiye'de ve dünyada Samsun'un adını duyurması için var gücüyle çalışacaklarını dile getiren Gümüş, 'SAMKON olarak büyük bir aile olduğumuzu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Samsun bizim her zaman göz bebeğimiz olmaya devam edecek.' diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)