Sezgin Gümüş; Samsunluları Büyük Buluşmaya Davet Etti

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 22-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yenikapı'da yapılacak olan 'Samsun Tanıtım Günleri' öncesinde çağrıda bulundu.

Güncel 18.09.2017, 22:46 18.09.2017, 23:48
Sezgin Gümüş; Samsunluları Büyük Buluşmaya Davet Etti

SAMKON Genel Başkanı Gümüş, 22-24 Eylül tarihlerinde İstanbul Yenikapı'da yapılacak olan 'Samsun Tanıtım Günleri' öncesinde yaptığı yazılı basın açıklamasında, SAMKON tarihinin en büyük buluşmasını gerçekleştireceklerini belirterek herkesi seferberliğe davet etti.

BÜYÜK BULUŞMA...

Gümüş yaptığı açıklamada, Samsun'un  hemşehri dernekleri sıralamasında Türkiye'de 2. sırada bulunduğunu, bunun da Samsun için gurur kaynağı olduğunu ifade eden Sezgin Gümüş; "Büyüyen Samsun hareketinin, kendini bütün Türkiye'ye ispatlayacağı 'Samsun Tanıtım Günleri'nin arifesinde sizleri seferberliğe çağırıyorum. Samsun'u sözde değil özde seven herkes sosyal medayadan duyuru yapıp etkinlik gecesinde komşularını davet etsin. Öyle bir kalabalık yapalım ki bu manzara dosta güven düşmana korku salsın." diye belirtti.

SANATÇI MUSTAFA CECELİ ARAMIZDA OLACAK


Gümüş, Samsun tanıtım Günleri'nin 2. günü akşamı Türkiye'nin en önemli sanatçılarından Mustafa Ceceli başta olmak üzere Samsun'un çok değerli yerel sanatçılarının da sahne alacağını belirtti. Genel Başkan Gümüş; "Hemşehrilerimizle bu büyük buluşma için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadık. Samsunlu olmanın ayrıcalık olduğu bilinciyle gece gündüz demeden uzun süredir çalışan SAMKON ailesi "Samsun Tanıtım Günleri" etkinliği için dimdik ayakta.Tüm Samsunluları İstanbul'da Yenikapı'da büyük buluşmaya davet ediyoruz." dedi.

Yorumlar (0)