Sılverlıne'den Darüşşafaka'da Eğitim Gören 100 Çocuğa Destek!

Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mustafa Laçin “Binlerce çocuğa ulaşacağız”...

Güncel 23.04.2021, 21:27 23.04.2021, 22:27
Sılverlıne'den Darüşşafaka'da Eğitim Gören 100 Çocuğa Destek!

Silverline Ankastre 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların hayallerine ortak olmak, geleceklerini aydınlatmak için Darüşşafaka’da 100 çocuğun eğitimine destek oldu.

Silverline, eğitimde fırsat eşitliğinin önemine dikkat çekti.Geçen yıl başlattığı eğitim desteğini her yıl 23 Nisan’da yineleyerek binlerce çocuğa ulaşmayı hedeflediklerini açıklayan Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mustafa Laçin “Binlerce çocuğa ulaşacağız” dedi.

Silverline, geçen yıl Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin açılışının 100. Yılında ‘100. yılda 100 umut’ sloganı ile başlattığı eğitim desteğini bu yılda devam ettirerek bu anlamlı projeyi sürdürülebilir hale getirdi. Daha iyi bir gelecek için üstümüze düşen çok görev var diyen Silverline Ankastre Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mustafa Laçin “Bu projemizi sürdürülebilir kılmak için artık her 23 Nisan’da çocuklar için umut olmaya, eğitimde fırsat eşitliği yaratan kurumlara destek vermeye devam edeceğiz. Amacımız binlerce çocuğa ulaşmak. Geleceğe daha aydınlık bakabilmek için Darüşşafaka gibi bu zorlu görevi üstlenen STK’lara ve çocuklara destek olmak bizim gibi şirketlerin en büyük sorumluluğu...’ dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)