Alexa

Şok Aktüel Katoloğu (20-26- Kasım) İndirimleri

20 - 26 Kasım ŞOK aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. ŞOK Market, şu anda Türkiye'nin 81 ilinde 5.700'ü aşan mağazası ile müşterilerinin temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu günden başlayarak bu hafta sonu şok aktüel indirimlerinde hangi ürünler var.

Şok Aktüel Katoloğu (20-26- Kasım) İndirimleri

Şok Marketler 20 Kasım'dan başlayan indirimli ürünleriyle müşterilerine şok imkanlar sunuyor. 20 Kasım ŞOK aktüel ürünler kataloğunu yayınlayan market, müşterilerine ihtiyaçlarını alabilecek fırsatlar sunmaya devam ediyor.Bu hafta 20-26 Kasım ŞOK aktüel ürünler kataloğunda neler var? Şok Marketlerde bu hafta ve 26'sına kadar ihtiyacınız olabilen bir çok ürünü Şok marketlerin raflarında bulabileceksiniz.

Türkiye'nin her yerinden ve ilçelerinden ulaşabileceğiniz Şok Marketlerden ihtiyacınız olan indirimli ürünleri alabilirsiniz.1995 yılında 13 market ile alışveriş sektörüne giriş yapan ŞOK Market,Türkiye'nin 81 ilinde 5.700'ü aşan mağazası ile müşterilerinin temel ihtiyaçlarını tek adresten karılıyor. Avantajlı alışveriş için önemli bir adres olan Şok Marketler müşterilerine indirimli cazip ürünler sunmaya devam ediyor.

ŞOK Marketlerde Hangi İndirimler Var?

20 Kasım ŞOK aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Pek çok ürün 26 Kasım'a kadar indirimli fiyata satışa sunacak olan Şok Marketlerde, Sinbo tost makinesi, Teba elektrikli cezve, Alpina ankastre set, Kumsal tava takımı gibi pek çok ürün ucuz fiyata raflara çıktı.

26 Kasım tarihine kadar indirimli olarak satışa sunulacak. Gıda ürünlerinden elektrikli ev aletlerine, çocuk oyunlarından temizlik ürünlerine ve daha bir çok ürün şok marketlerde olacak.

ŞOK Aktüel Katalog

ŞOK Aktüel Katalog, haftanın fırsatlarını sunarken hafta sonuna özel kampanyalar ile de ürünlerde indirim fırsatı sunuyor. ŞOK market kataloğu, oluşturduğu indirim fırsatlarıyla daha ekonomik bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlıyor.

ŞOK Aktüel Ürünler Bu Hafta Ne Var?

Ekonomik avantaj sağlayan ŞOK Aktüel, her gün düşük fiyatlar ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Haftanın fırsatlarında ŞOK ürünleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sebze ve meyve, mutfak, giyim, züccaciye, temizlik, kişisel bakım, elektronik ve birçok ürüne haftanın fırsatları ile çok ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

20 Kasım ŞOK kataloğunda Kumsal Tava 36,90 TL'den, GoKidy Oyuncaklı Oyun Minderi 45 TL'den, BienWood marka Ahşap Çocuk Yatağı 799 TL'den, Teba Elektrikli Cezve 27,90 TL'den satışa sunuldu.

Her Çarşamba yeni ürünlerle karşımıza çıkanŞOK AKTÜEL kataloğun bu haftaki indirimlerinde kaçırılmayacak fırsatlar burada:

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 22:25
YORUM EKLE