Sumudica Erdoğan'ı Övdü; Onun Yaptığını Kimse Yapmadı

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, Türkiye hakkında Rumen televizyonuna yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında övgü dolu sözler kullandı.

Güncel 09.09.2019, 20:32
Sumudica Erdoğan'ı Övdü; Onun Yaptığını Kimse Yapmadı

Türk futbolu ve Türkiye hakkında Rumen televizyonuna konuşan Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica,"Andone'nin daha önce oynadığı kulüpleri Galatasaray ile kıyaslayamazsınız. Oynadığı diğer kulüplere saygı duyuyorum ama Galatasaray çok büyük. Falcao'nun imza töreninde neredeyse 30 bin kişi vardı. Ben böyle bir şeyi hayatımda görmedim." dedi.

Marius Sumudica, "Galatasaray'da forma şansı bulmak ve beklentileri karşılamak Andone için çok zor olacak. Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde, Türkiye Ligi'nde ve kupada şampiyonluklar hedefliyor."

Futbol için çok önemli işler yaptı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgilide konuşan Sumudica, "Recep Tayyip Erdoğan'ın Türk futbolu için yaptıklarını kimse yapmamıştır. İki banka ile temasa geçip tüm kulüplerin borcunu 10-15 yıla yaydırdı. Futbol için çok önemli işler yaptı. Benim için Erdoğan, 1 numaradır. Yaptırdığı stadyumlar harika." sözleriyle konuşmasını noktaladı. 

(Sporx)

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)